آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام آقاي رجبي
بخشيد من قسمتي از مدار ترموستات با ترموكوپل k رو ميخوام كه خروجي مدار رو به ميكرو بدم تا بتونه اين دما رو بخونه . علت استفاده نكردن من از lm35 يا ديگر سنسورها به خاطر مقاومت در شرايط نا مناسب است . لطفا كمك كنيد آقاي رجبي خواهشا كمك كنيد
سلام :
باید یک مدار پری برای مدلهای{ کا } مثل شکل زیر استفاده کنید البته دقتی که نیاز دارید باید در طراحی این مدار در نظر بگیرید و نسبت به ان در برنامه نویسی اقدام کنید . {نسبت تغییرات دما در ولتاژ } خروجی مدار به ورودی میکرو اعمال می شود.
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 12.6 کیلوبایت بازدیدها: 170

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام .لطفا نقشه مدار محافظ یخچال رو برام بذارید . متشکرم .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550

r2000

کاربر
2011-07-28
5
4
در خواست کمک برای ساخت فانکشن ژنراتورZ1KHتا1MHZ با سلام آقای رجبی خواهش میکنم اگه نقشه شماتیک یا هرچیز دیگه در مورد ساخت فانکشن ژنراتور دارید به من بدید خیلی ممنون میشم.آخه پروژه ساختمه.باید تا2ماه دیگه برم ارائه بدم.در ضمن تو اون قسمت تایپیک فانکشن تون رفتم مفید بود ولی من می خوام رنجش بین1KHZتا1MHZباشه و دارای دامنه متغییر بین5و-5 با موج سینوسی.مربعی و مثلثی باشه...و اگه LCDهم نداشته باشه اشکالی نداره...ممنون میشم کمکم کنید

ofice

کاربر
2011-03-31
20
54
سلام استاد گرامی
خواهشی داشتم از حضور گرامیتان
در صورت امکان اطلاعات ،نقشه ویا برد شارژر بیسیم دستی موتورولا (motorola gp338)رو برام بزارید
توضیح این که این شارژر ها دارای دو قسمت بوده 1- آداپتور 2- برد شارژ
مدل آن htn9000b اگه عکس جستجو کنید در اینتر نت موجود هست
سپاسگذارم

mirzagasemi

کاربر
2009-06-27
60
77
سلام آقای رجبی.
من مداری میخوام که دستگاههای شنود میکروفن یا دوربین مخفی رو (چه با سیم و چه بیسیم) رو کشف کنه.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام استاد گرامی
خواهشی داشتم از حضور گرامیتان
در صورت امکان اطلاعات ،نقشه ویا برد شارژر بیسیم دستی موتورولا (motorola gp338)رو برام بزارید
توضیح این که این شارژر ها دارای دو قسمت بوده 1- آداپتور 2- برد شارژ
مدل آن htn9000b اگه عکس جستجو کنید در اینتر نت موجود هست
سپاسگذارم
با سلام :
عزیزم اکثرا قسمت پاور این نوع بیسیم ها مشابه هم میباشند و خیلی از مدلهای مختلفی از بیسیم های موتورلا در تاپیک زیر اپلود شده که حتما چند مدلش کار ساز شما خواهد بود به لینک زیر سر بزنید و دانلود و استفاده کنید :
[hide]http://www.irantk.ir/irantk3363/ [/hide]
[hide][/hide]
[hide][h=3] راهنماي سرويس دستگاه هاي فرستده و گيرنده [/h] [/hide]
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام آقای رجبی.
من مداری میخوام که دستگاههای شنود میکروفن یا دوربین مخفی رو (چه با سیم و چه بیسیم) رو کشف کنه.
با سلام :
برای نوع با سیم چه عرض کنم ؟!!!!!
ولی برای انواع بیسیم ها باید از گیرنده های تمام باند که به اسکنر معروف هستند باید استفاده کنید .
مدارات متنوعی از گیرنده های اسکنر با توضیحاتی از عملکرد انها در تاپیک گیرنده فرستنده همین بخش موجود هستند شما باید محدوده فرکانسی مورد نیاز خود را انتخاب و مطالعه کنید .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
در خواست کمک برای ساخت فانکشن ژنراتورZ1KHتا1MHZ با سلام آقای رجبی خواهش میکنم اگه نقشه شماتیک یا هرچیز دیگه در مورد ساخت فانکشن ژنراتور دارید به من بدید خیلی ممنون میشم.آخه پروژه ساختمه.باید تا2ماه دیگه برم ارائه بدم.در ضمن تو اون قسمت تایپیک فانکشن تون رفتم مفید بود ولی من می خوام رنجش بین1KHZتا1MHZباشه و دارای دامنه متغییر بین5و-5 با موج سینوسی.مربعی و مثلثی باشه...و اگه LCDهم نداشته باشه اشکالی نداره...ممنون میشم کمکم کنید
با سلام :
[hide]دوست عزیز در حال حاضر اکثرا اینگونه از مدارات با بهره گیری از میکروکنترلرها با داشتن طرحی ساده و کم هزینه کارایی بیشتر و بهتری نیز دارند سعی کنید حدالامکان از میکروکنترلرها استفاده کنید با این وجود مدار ساده با بهره گیری از یک ایسی سری XR22XX که تست شده و کارایی خوبی در تولید شکل موج های سینوسی و مربعی و مثلثی دندان اره ای و..... تقدیم خدمتون میکنم .فایل ضمیمه را دانلود کنید با توضیحاتی کامل و مدار چاپی و شماتیک و نحوه چینش قطعات و.... در رنج های 1 هرتز الی 2 مگاهرتز ...... [/hide]
موفق باشید .

پیوست‌ها

kovsarsystem

کاربر
2009-02-21
1
0
با سلام و تشکر لطفا مداری را بگذارید که بتواند های ولتاژ تلویزون را با برق دی سی راه اندازی کند

بالا