آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

JVC_ATX

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2007-05-02
88
544
با سلام اقای رجبی
من مداری میخوام که با اون رابط بین دی*- و رسیو* به صورت بی سیم عمل کنه به فاصله یک
کیلومتر ایا این کار شدنی است
باتشکر

narges@mohse

Banned
2009-02-22
103
837
دوست من خیلی ممنون از قرار دادن شماتیک محافظ یخچال دوست من اگر امکان دارد نقشه pcb ان را برای من قرار دهید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

ayoob.ab66

کاربر
2009-01-27
31
28
باسلام
یک ساعت دیجیتال با lcd وic avr می خواستم که یک دکمه داشته باشد که هر زمان دکمه فشرده شود از طریق بلند گو ساعت و دقیقه را اعلام کند .
ممنون میشم اگه مدار رو بذارین همراه با برنامه آی سی.
با تشکر از راهنمایی های قبلی.

• Like

htps

کاربر
2009-01-07
2
5
با سلام اقای رجبی من رادیو ضبط سونیmhc-p33x دارم من نیاز به نقشه کل مدارش دارم لطفا درمورد تهیه نقشه راهنمای کنید ایا سایتی است که به ان مراجعه کرد

• Like

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام اقای رجبی من رادیو ضبط سونیmhc-p33x دارم من نیاز به نقشه کل مدارش دارم لطفا درمورد تهیه نقشه راهنمای کنید ایا سایتی است که به ان مراجعه کرد
سلام :
دوست عزيز درخواست خود را در بخش مربوطه {بخش درخواست نقشه راديو ظبط و.. } مطرح نماييد .
موفق باشيد .

rasouliane

کاربر
2007-08-22
26
50
با سلام به اقای رجبی من یه مشکل در مورد شارژ باطری 12 ولتی 7 امپری را با سولار پن 16 ولتی 48/0 امپری تو مسیر شارژیه مداری هست که نمیزاره امپدانس ولتاژپنل با باطری بهم بخوره نیاز دارم این مدارو بعضی از شرکتها تو اینترنت می فروشند خیلی گرونه لطفا در این مورد راهنمای کنید باتشکررسولیان

• Like

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام به اقای رجبی من یه مشکل در مورد شارژ باطری 12 ولتی 7 امپری را با سولار پن 16 ولتی 48/0 امپری تو مسیر شارژیه مداری هست که نمیزاره امپدانس ولتاژپنل با باطری بهم بخوره نیاز دارم این مدارو بعضی از شرکتها تو اینترنت می فروشند خیلی گرونه لطفا در این مورد راهنمای کنید باتشکررسولیان
سلام :
فقط يك راه بلد هستم انهم استفاده از رگولاتور ميباشد كه عمل تطبيق امپدانس {در واقع تطبيق ولتاژ } را انجام ميدهد در صورتيكه دسترسي به شارژر موتور سيكلت هندا 125 داريد ميتونيد تست و نتيجه را بزاريد {حدود 2هزار تومن هست } ارزش خريد و تست دارد } . در صورت اقدام و بعد از تهيه بفرماييد تا نحوه اتصال ان و بكارگيري شارژر فوق در مدارتان طبق رنگ و شماره سوكت انها بيشتر در خدمت باشم .
موفق باشيد .

• Like

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
سلام استاد عزیز
طاعات و عبادات شما قبول درگاه حق
استاد مدار یک فلاشر می خوام که با میرو ای وی آر کار کنه و بتونه تعداد 100 ال ای دی یا بیشتر روشن کنه به شکل های مختلف
با تشکر از شما استاد عزیز

• Like

shoghal

کاربر
2007-07-02
14
41
با عرض سلام خدمت آقاي رجبي. آيا مداري هست كه ولتاژ رو پايين بياره و آمپر رو بالا البته بدون ترانس اگه هست ممنون ميشم مدارشو بزارين
سپاسگزارم

• Like

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام استاد عزیز
طاعات و عبادات شما قبول درگاه حق
استاد مدار یک فلاشر می خوام که با میرو ای وی آر کار کنه و بتونه تعداد 100 ال ای دی یا بیشتر روشن کنه به شکل های مختلف
با تشکر از شما استاد عزیز
سلام :
معمولا طراحي يك طرح براي 100 ال اي دي يا بيشتر مقرون به صرف نيست {مگر شرايط ويژه و خاص } .
براي اينكار چند led را در يك طرح چنان بصورت سري و موازي و مختلط مدار بندي ميكنند تا هر چند ال اي دي كه نياز داشته باشند در يك طرح كلي و در حالت هاي تعريف شده فلاش كنند ... به هر حال :
فايل mp4 زير توسط يكي از دوستانم .... دانلود و مشاهده كنيد اگر نياز شما را بر طرف ميكند پيام بزاريد تا جزييات بيشتري براتون اپلود كنم . طرح با ميكروچيپ pic16f84a ميباشد .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

بالا