آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

atlantis22

کاربر
2009-02-10
4
15
با سلام خدمت اقی رجبی --من یه سوال در مورد ساخت یه ترانس با هسته فریت داشتم که مربوط به یه شوکر میشه --چون خود ترانس در بازار نیست میخوام بدونم تو انتخاب اندازه هسته اگر کمی کوچک و یا بزگ بشه مشکلی پیش نمیاد و اگر شما مداری از شوکر دارین که قطعاتش تو بازار گیر میاد برای من ارسال کنین ممنون میشم ////////////////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام خدمت اقی رجبی --من یه سوال در مورد ساخت یه ترانس با هسته فریت داشتم که مربوط به یه شوکر میشه --چون خود ترانس در بازار نیست میخوام بدونم تو انتخاب اندازه هسته اگر کمی کوچک و یا بزگ بشه مشکلی پیش نمیاد و اگر شما مداری از شوکر دارین که قطعاتش تو بازار گیر میاد برای من ارسال کنین ممنون میشم ////////////////////
با سلام :
دوست عزيز اندازه هسته فريت نسبت به توان مدارات محاسبه ميشه لذا بايد نقشه مداري كه شما مي خواهيد مونتاژ كنيد را بزاريد تا كمكتون كنم .
براي مشاهده مدار شوكر به مدارات الكترونيك در همين سايت مراجعه كنيد (موجود هست ) .
گذاشتن ايميل در پست ها خلاف مقررات سايت ميباشد (اين بخاطر حفظ امنيت ايميل شما و سايت ميباشد ) چنانچه قرار باشد توسط ايميل با كاربران تماسي برقرار شود همون ايميل كه در ثبت نام استفاده كرده ايد كافي ميباشد و نيازي به تكرار و درج ان در پست هاي عمومي نيست .(پست شما ويرايش شد ) .
با تشكر .
موفق باشيد .

atlantis22

کاربر
2009-02-10
4
15
سلام اقای رجبی این عکس همون شوکری که گفتم --من تمام قطعات اونو خریدم الا ترانسشو چون یکیشو باید دستی پیچید (تو سایتش دستورشو گفته) ولی اون یکی هسته فریته لطفا منو
imgres
راهنمایی کنید ممنون

ali1351

کاربر
2009-01-29
6
19
با سلام مدار کنترل رادیویی از راه دور باهشت کانال با خروحی رله بصورت مجزا از هم برای مصرف صنعتی(جرثقیل) بدون نویز گیری آیا نمونه خارجی آماده با قیمت مناسب موجودمی باشدبا تشکر

reza1559

کاربر
2008-02-15
89
221
درخواست مدار آز آقای رجبی

با سلام
استاد عزیز من مداری میخواستم که برعکس مدار فتوسل کار کنه.این فتوسل هائی که توی بازار هستن روز لامپ رو خاموش میکنن و شب روشن من میخواستم عکس این کار رو برام انجام بده.
اگه بشه کار یک فتوسل آماده ی بازاری رو عکس کنیم که چه بهتر.
مصرف کننده یک لامپ 220 ولت 300 وات نهایتا 500 وات
با تشکر از شما استاد عزیز و یا هرکسی که بتونه در این مورد بنده رو راهنمائی کنه.

reza1559

کاربر
2008-02-15
89
221
با سلام
استاد عزیز من مداری میخواستم که برعکس مدار فتوسل کار کنه.این فتوسل هائی که توی بازار هستن روز لامپ رو خاموش میکنن و شب روشن من میخواستم عکس این کار رو برام انجام بده.
اگه بشه کار یک فتوسل آماده ی بازاری رو عکس کنیم که چه بهتر.
مصرف کننده یک لامپ 220 ولت 300 وات نهایتا 500 وات
با تشکر از شما استاد عزیز و یا هرکسی که بتونه در این مورد بنده رو راهنمائی کنه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA
بالا