آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552
ضمن تشکر استادمدار سویچ با 22k هرتز هم اگه ممکنه لطف بفرمایید ممنون
با سلام :
ممنونم .... برای 22 کیلوهرتز هم از ایسی معروف [hide]و ارزان قیمت LM567 استفاده کرده بودم که از گیرنده با اعمال 22 کیلو هرتز به کابل انتن >>و این ایسی انرا دریافت کرده و اشکار و سپس یک ولتاژ منفی میداد که موجب تغییر 13 / 18 همین مدار میشد میتونید از تاپیک معرفی ایسی ها LM567 را مطالعه کنید اگر نتیجه نگرفتید پی ام بزارید ..[/hide] سعی میکنم در اسرع وقت بیشتر در خدمتون باشم .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552
منظورم از اسپلیتر VGA این هست که میخوام از VGA کامپیوتر خروجی بگیرم و به چندین مانیتور (یا هر وسیله ای که قابلیت دریافت تصویر از VGA داشته باشد) در فواصل مختلف تصویر بدم که تصویر نباید افت کیفیت داشته باشد پس این مداری که میخوام نباید داخلش افت تصویر بوجود بیاد چون باعث افت کیفیت میشه. در تمام خروجی ها همان تصویر صفحه دستکاپ سیستم اصلی میخواد نمایش داده بشه و نیازی به قسمت کردن تصاویر نیست. یک تصویر بر روی تعدادی مانیتور شما فرض کنید
با سلام :
بازم مفروضات را نگذاشتین ؟؟؟!!!!!
خیلی بزبان ساده تر ...اولا اسپلیتر به مفهوم تقسیم کننده هست حال شما ضرب کننده میخواهید ... مداری که نیاز دارید در اصطلاح ( multiple monitor) نام دارد و معمولا بیش از 5 متر قابلیت خود را از دست میدهد { برای مسافت طولانی که فقط اشاره کردین و متراژ نگذاشتین } یا باید از تجهیزات پیشرفته و گران قیمت بهره بگیرید و یا از طریق انتن و.....
نقل قول :هر وسیله ای که قابلیت دریافت تصویر از VGA داشته باشد نشد دیگه!!! هیچ وسیله ای غیر از خروجی کامپیوتر VGA ندارد و اگر منظورتون ورودی تصویر هست مدار و موارد ان با VGA کلی فرق دارد ......
ببخشید از سوالات تون چنین استنباط میکنم که سطح معلومات تون در حدی نیست که اگر چنین مداراتی هم صرفا برای شما طراحی گردد از عهده پیاده کردن و مونتاژ ان برایید لذا توصیه میکنم الکترونیک را از مونتاژ مدارات ساده تری شروع کنید تا متحمل خسارات احتمالی پرهیز شود در مورد درخواستی تون از دستگاه های موجود تجارتی استفاده کنید .
موفق باشید .

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
با سلام :
بازم مفروضات را نگذاشتین ؟؟؟!!!!!
خیلی بزبان ساده تر ...اولا اسپلیتر به مفهوم تقسیم کننده هست حال شما ضرب کننده میخواهید ... مداری که نیاز دارید در اصطلاح ( multiple monitor) نام دارد و معمولا بیش از 5 متر قابلیت خود را از دست میدهد { برای مسافت طولانی که فقط اشاره کردین و متراژ نگذاشتین } یا باید از تجهیزات پیشرفته و گران قیمت بهره بگیرید و یا از طریق انتن و.....
نقل قول :هر وسیله ای که قابلیت دریافت تصویر از VGA داشته باشد نشد دیگه!!! هیچ وسیله ای غیر از خروجی کامپیوتر VGA ندارد و اگر منظورتون ورودی تصویر هست مدار و موارد ان با VGA کلی فرق دارد ......
ببخشید از سوالات تون چنین استنباط میکنم که سطح معلومات تون در حدی نیست که اگر چنین مداراتی هم صرفا برای شما طراحی گردد از عهده پیاده کردن و مونتاژ ان برایید لذا توصیه میکنم الکترونیک را از مونتاژ مدارات ساده تری شروع کنید تا متحمل خسارات احتمالی پرهیز شود در مورد درخواستی تون از دستگاه های موجود تجارتی استفاده کنید .
موفق باشید .

با تشکر از تیکه شما
منم هم گفتم اسپلیتر میخوام و میدونم یعنی تقسیم کننده و اسپلیتر اسم همین دستگاه است یک ورودی میدهیم و چندین خروجی میگیریم

کلی وسیله هم که قابلیت دریافت سینگنال از پورت VGA را دارد مثل تلویزین و امثال اینها پس در نتیجه حرف من کاملا درسته و شما بد برداشت کردید

برفرض هم من معلومات نداشتم شما به راحتی میتونستید بگید این مدارش هست یا اینکه از عهدش برنمیاید

من هم از فاصله صحبت نکردم چون فاصله اصلا برام مهم نیست میدونم تصویر افت می کنه برای همین فاصله کم مد نظر بود وگرنه میگفتم صدمتری

کلا از طرز حرف زدنتون متوجه شدم که سوالم را اشتباه پرسیدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gadraj

heidari

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
304
726
با عرض سلام من به مداری که ورودی ان 200ولت با تلرانس 20 ولت و خروجی 110الی120 ولت جهت درایو led نیازمندم باتشکر. امپرش 0.3 باشد

آخرین ویرایش:

Imamuslem

کاربر
2017-08-21
2
1
سلام
دوستان من ميخوام ٥٠تا پاور ال اي دي ٣ وات رو كه ٢٥ تا از اونا قرمز و ٢٥ تا ديگه هم آبي و سبز هستن با يه منبع تغذيه ١٢ولت و١٠آمپري روشن كنم
سوال من اينه آيا ميتونم به صورت يكي درميان ٥تا ال اي دي قرمز و آبي رو سري به هم وصل كنم به طوري كه :
قرمز- آبي -قرمز -آبي -قرمز كه جمع ولتاژشون ميشه ١٢.١٢ ولت و جريان در هر سري به ٠.٩ آمپر ميرسه
ميتونم ١٠ تا سري ٥تايي رو كه جمع آپر هاي هر ١٠ سري به ٩ آمپر ميرسه به منبع تغذيه ١٠ آمپر وصل كنم؟؟
آيا اين كار شدنيه
راهنمايي كنيد لطفا

رحمت رجایی

کاربر
2014-06-06
363
1,257
سلام جناب رجبی مداری تقریبا ساده میخواستم با استفاده از تریستور های امپر بالا برای دی سی کردن و کم و زیاد کردن جریان دستگاه جوشهای ترانسی ممنونم

faraje

کاربر
2017-04-26
1
0
سلام وخسته نباشید یک مدار عملی اینورتر 12به 220 میخوام که با ترانس و 2n3055ساخته بشه حد اقل 500 وات پیچیدگی مدارمهم نیست عملی بودن مهمه تشکر

آخرین ویرایش:

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با سلام.
مداری نیاز دارم با ولتاژ 12 ولت که هر بار به مدار ولتاژ اعمال بشه فقط حدود یک ثانیه یک رله رو فعال کنه و قطع بشه.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,552
با سلام.
مداری نیاز دارم با ولتاژ 12 ولت که هر بار به مدار ولتاژ اعمال بشه فقط حدود یک ثانیه یک رله رو فعال کنه و قطع بشه.
با سلام :
اقا فرزاد درخواست تکراری هست در لینک زیر کاملا با نقشه و راهنمایی ابلود شده است :
[hide] https://www.irantk.ir/irantk80137/[/hide]
موفق باشید.

بالا