آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مجموعه مدارات درخواستي از اقای رجبی

kavooshgar

کاربر vip
کاربر
2009-06-28
44
105
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
جناب آقای رجبی من به یک مدار تغذیه سوئچینگ 220 به 5 ولت 5 آمپر نیاز دارم (آگه 5 آمپر نشد 2-3 آمپر هم مشکلمو حل میکنه) خیلی تو سایت سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم ، سپاسگذار خواهم شد یه مدار ساده برام بذارید چون مبتدی هستم و رو مدارات خیلی پیچیده کار نکرده ام ، ضمنا خیلی سعی کردم که بتونم نقشه بخش 5 ولت تغذیه پاور کامپیوتر را تفکیک کنم و بسازم اما نتونستم ، ممنون ، زنده باشید.

kavooshgar

کاربر vip
کاربر
2009-06-28
44
105
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی و همه دوستان فعال در این سایت
جناب استاد رجبی خواهش میکنم اگه براتون مقدور هستش جواب درخواست بنده را محبت بفرمایید
با تشکر یسیار .... منتظر عنایت شما هستم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی و همه دوستان فعال در این سایت
جناب استاد رجبی خواهش میکنم اگه براتون مقدور هستش جواب درخواست بنده را محبت بفرمایید
با تشکر یسیار .... منتظر عنایت شما هستم

با سلام :
عزیزم به تاپیک نرم افزارها مراجعه نمایید :
[hide] [/hide]
[hide]نرم افزار کاملی برای طراحی منابع تغذیه سویچینگ
[/hide]
[hide] [/hide]
موفق باشید

mirzagasemi

کاربر
2009-06-27
60
77
با سلام استاد گرامی.
من مدار الکترونیکی یونیت فن پژو 405 و نحوه عیب یابی و تعمیرش رو میخواستم.اگر بتونید کمکم کنید ممنون میشم.

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
با سلام خدمت استاد عزيزآقاي رجبي دين بزرگ آموزه هاتون بر گردنم رو نميدونم چطور بايد ادا كنم... من نياز به مداري ساده دارم كه رنج ولتاژ 5 تا 15 ولت رو روي سون سگمنت نمايش بده.با آرزوي سلامتي شما و عزيزانتون

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
با سلام خدمت استاد عزيزآقاي رجبي دين بزرگ آموزه هاتون بر گردنم رو نميدونم چطور بايد ادا كنم... من نياز به مداري ساده دارم كه رنج ولتاژ 5 تا 15 ولت رو روي سون سگمنت نمايش بده.با آرزوي سلامتي شما و عزيزانتون

سلام
با اجازه استاد رجبی

این ولت متر مخصوص منبع تغذیه 0 تا 30 ولت می باشد.و از pic16f676 استفاده شده . شما متونید از فروشگاه ویژه سایت (آقای اسدی ) تهیه نمایید.
موفق باشید.

30 volts Panel Volt Meter Using Pic mcu.jpg30 volts Panel Volt Meter Using Pic mcu pcb.png30 volts Panel Volt Meter Using Pic mcu pcb trace.png

[hide]مشاهده فایل‌پیوست PIC16 Voltmeter.rar[/hide]

mehrad4

کاربر
2011-06-02
19
30
ممنونم از لطف حضرتعالي دوست گلم.اين مدار فوق العاده ايه كه زحمتشو كشيديد.مرسي.من كاربري كه ازش ميخوام رو بهتون ميگم تا كمكم كنيد براي بهينه ترين انتخاب.دستگاهي ساخته‌ام كه عمومأ بيرون و با باطري كار ميكنه.حالا ميخوام يه سيستم مانيتورينگ باطري بهش اظافه كنم كه وسط كار يهو خاموش نشه!مداراتي كه در اختيار دارم، بجز مداري كه آقاي مهندس زحمتشو كشيدن سيستم مونيتورينگ با 10 LED و آي سي LM3914 و 4 LED با LM339 هست.اگر بخوام از 2 LM339 و 8 Led استفاده كنم چيدمان مدار به چه حالتي خوهد بود؟ممنونم دوست خوبم

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
ممنونم از لطف حضرتعالي دوست گلم.اين مدار فوق العاده ايه كه زحمتشو كشيديد.مرسي.من كاربري كه ازش ميخوام رو بهتون ميگم تا كمكم كنيد براي بهينه ترين انتخاب.دستگاهي ساخته‌ام كه عمومأ بيرون و با باطري كار ميكنه.حالا ميخوام يه سيستم مانيتورينگ باطري بهش اظافه كنم كه وسط كار يهو خاموش نشه!مداراتي كه در اختيار دارم، بجز مداري كه آقاي مهندس زحمتشو كشيدن سيستم مونيتورينگ با 10 LED و آي سي LM3914 و 4 LED با LM339 هست.اگر بخوام از 2 LM339 و 8 Led استفاده كنم چيدمان مدار به چه حالتي خوهد بود؟ممنونم دوست خوبم

سلام دوست عزیزم

ببینید این مدار به کارتون میاد.

پیوست‌ها

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام!
اگه جواب بدین ممنون میشم.

با سلام :
متاسفانه مدار دیاگرام درخواستی را ندارم اگر از دوستان کسی داره لطف کنه تا مشکل این دوستمون حل شود .
ضمنا اقای {
mirzagasemi } در صورت امکان شماره یونیت و یا عکسی از ان را در سایت قرار دهید تا امکان پاسخ دهی سریعتر میسر گردد .
موفق باشید .

بالا