آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در پیدا کردن ایراد هارد Maxtor® DiamondMax® 22

matin83

کاربر
2011-01-19
7
6
سیستم این هاردرونمیشناسه وقتی ویندوز بالا میاد .این هاردووصل میکنم اصلا نمیشناسه / وقتی سیستمو روشن نمیکنم هاردو وصل میکنم بعد پاور کردن سیستم تو قسمت بوت هنگ میکنه / اول فکر کردم مشکل از سیلندرشه ولی بردو درووردم و به صورت تنها تستش کردم باز همون مشکل اولو پیدا کرد ولی وقتی برد رو هارده موتورش کار میکنه بدون هیچ سرو صدایی / از اساتید خواهش میکنم راهنمایی کنن اطلاعات هارد خیلی برام مهمه :smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:

kami_in2000

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-02-04
558
2,880
QOM
سیستم این هاردرونمیشناسه وقتی ویندوز بالا میاد .این هاردووصل میکنم اصلا نمیشناسه / وقتی سیستمو روشن نمیکنم هاردو وصل میکنم بعد پاور کردن سیستم تو قسمت بوت هنگ میکنه / اول فکر کردم مشکل از سیلندرشه ولی بردو درووردم و به صورت تنها تستش کردم باز همون مشکل اولو پیدا کرد ولی وقتی برد رو هارده موتورش کار میکنه بدون هیچ سرو صدایی / از اساتید خواهش میکنم راهنمایی کنن اطلاعات هارد خیلی برام مهمه :smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help::smilie_help:

با سلام دوست عزیز با توضیحات شما بنده فکر میکنم مشکل از هارد شما است ، شما نباید برد را از سیلندر جدا میکردید و به برق میزدید چون ممکن است این کار به هارد حتی سالم شما لطمه وارد کند .

به هر حال اگر هارد را بصورت تکی متصل میکنید و دستگاه شناسایی نمیکند ، هارد خراب است و اگر شناسایی میکند و هنگ میکند سیلندر خراب هست .

ولی قبل از هر کار دیگری شما جامپرهای پشت هارد را ابتدا جابجا کنید و تست کنید و سپس کابل هارد را !

روش دوم اینکه این هارد را بعنوان هارد دوم کنار هاردی قرار دهید که ویندوز روی آن نصب است و با آن هارد بیایید تو ویندوز و اطلاعات این هارد را خالی کنید (این در حالی است که 1-هارد سالم باشد (هم برد آن و هم سیلندر ) 2- جامپر هارد را در حالت slave قرار داده باشید ).

موفق باشید .

matin83

کاربر
2011-01-19
7
6
شرمنده / من اطلاعات این هاردو چطور در بیارم خیلی برام مهمه راهنمایی کنید تو رو خدا

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
سلام دوست من هارد شما ايرادش هيچي نيست و مشگلش حل مي شه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: matin83

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
يك دستگاه كوچولو هستش كه دستگاه شما رو به حالت اول بر مي گردونه اگر خواستي پيغام خصوصي بده تا كمكت كنم

بالا