آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

جابه جایی اطلاعات هاردبا استفاده از پارتیشن تیبل

tohid2010

کاربر
2010-08-22
55
146
سلام من یک هارد ایدی 40دارم که حاوی اطلاعات میباشد و پارتیشن تیل این هارد را با استفاده از نرم افزاها ی هارد کپی کرم روی فلش و یک هارد ای دی 40دیگه دارم و به سیستم وصل کردم و هارد قبلی را جدا کردم می خواستم بدونم با ری استور کردن پارتیشن تیبل هارد قبلی که روی فلش دارم به هارد جدید اطلاعات هارد قبلی به هارد جدید کپی میشود؟
پارتیشن تیبل چه کاری انجام میدهد و در هارد یک قسمتی باید وجود داشته باشد که موقعی که من اطلاعات را کپی مکنم تعداد صفر و یک ها را در خود ذخیره میکند و کجای هارد قرارد دارد ؟

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
سلام

نه اطلاعاتت ريستور نميشه ..........

مثل اين ميمونه که مثلا شما بخواي اطلاعاتي رو روي سي دي رايت کني يک درصد نشده سي دي ميسوزه .........

سي دي رو که داخل سي دي رام بگذاري پوشه ها و ساير فايل ها رو نشون ميده ولي عملا فايلي وجود نداره ........

فقط اطلاعاتي که قرار بوده رايت بشه در سي دي ضبط شده ولي سي دي فاقد اطلاعات هست .......

نرم افزارهاي ريکاوري هم اطلاعات داخل ديسک رو جستجو مي کنند نه اطلاعاتي که رويپارتيشن تيبل هست .........

در واقع وقتي شما فايلي رو از روي هارد پاک مي کنيد فقط از روي پارتيشن تيبل پاک ميشه ولي در واقع روي هارد موجوده ، براي همين نرم افزارهاي ريکاوري ميتونند فايل رو ريکاوري کنند .....

موفق باشيد .

lolohacko

کاربر
2007-11-23
127
369
سلام.

بهترین راه برای اینکه اطلاعات رو منتقل کنید استفاده از نرم افزار Norton Ghost هست که حتی قابلیت رایت اطلاعات روی DVD رو هم داره و اگر اطلاعات بیشتر از یک DVD بشه به صورت اتوماتیک به چند تا DVD منتقل میکنه.

بالا