آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

قــــــابل تـــــــوجه کـــــــاربـــــــران سـايـــــت

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,702
iRanTK.iR
با سلام

شخص شيادي به اسم " سالار نوروزي " از اسم سايت تعميركاران سوء استفاده كرده و سايت هايي مشابه اين سايت با اهدافي ديگر راه اندازي مي كند و قصد خراب كردن اسم سايت تعميركاران را دارد ، ايشون كه از مديران اخراجي اين سايت هست با استفاده از اسم سايت تعميركاران اهداف ديگري را دنبال مي کند ، کاربران عزيز در اين مورد هوشياري بيشتري به خرج دهند و گول اين افراد شياد را نخورند . ( انجمن تخصصي تعميرکاران ايران )

موفق باشيد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
قابل توجه تمامي كاربران سايت (مهم )

با سلام :
كاربران عزيز و گرامي سايت ايران تيكي توجه فرمايند :
اخير مشاهده شده بعضي از كاربران و همچنين از مديران بخش هايي از سايت !!!! اقدام به خريد و فروش دستگاه دست ساخت خود از طريق اين سايت مي نمايند كه اين امر خلاف مقررات سايت ميباشد (تنها خريد و فروش فقط به عهده فروشگاه هاي رسمي كه در سايت مجوز فعاليت و فروشگاه دارند مجاز ميباشند ) در صورتيكه كاربر يا مديري اقدام به انجام خريد و فروش كند مديريت اين سايت ضمن اينكه هيچگونه تضمين و تعهدي را در قبال اين گونه معاملات به عهده ندارد با كاربر يا مدير فوق نيز برخورد قاطع بعمل خواهد اورد .
با تشكر .
موفق باشيد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
salam man fagat ghasde komak be afradi ke dar kharide ghtaate nayab moshkel daran dashtam va garna forushgahaton in ghtaato nadarand.me30
با سلام :
{ لطفا فارسي تايپ كنيد }
دوست عزيز از اينكه در انجام رفع مشكل كاربران اقدام ميكنيد متشكريم ولي سايت هم تابع قوانين و مقرراتي هست كه بايد رعايت شود شما ميتونيد موضوع را با يكي از فروشگاه هاي معتبر سايت مطرح و هماهنگي كنيد تا كاربران هم راحتر و راه مطمين تري را انتخاب كنند و قطعا به نفع شخص شما و كاربران خواهد بود .
با تشكر .
موفق باشيد .

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام من چند سال پیش یک پکیج آموزش تعمیرات از شرکت تکار پوشش که در کرج بود خریداری کردم چه شامل چند بند بود که یکی از موارد این بود که با خرید پکیج عضو سایت تعمیرکاران برتر ایران خواهیم شد آیا این سایت همان شرکت است

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام من چند سال پیش یک پکیج آموزش تعمیرات از شرکت تکار پوشش که در کرج بود خریداری کردم چه شامل چند بند بود که یکی از موارد این بود که با خرید پکیج عضو سایت تعمیرکاران برتر ایران خواهیم شد آیا این سایت همان شرکت است

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
به نام خدا
سلام دوست عزیز. ادرس اون سایت چیست؟
آن را قرار دهید.
در ضمن گذاشتن لینک سایتهای دیگر در امضا خلاف قوانین است.
لطفا آن را ویرایش کنید!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
به نام خدا
سلام دوست عزیز. ادرس اون سایت چیست؟
آن را قرار دهید.
در ضمن گذاشتن لینک سایتهای دیگر در امضا خلاف قوانین است.
لطفا آن را ویرایش کنید!

اون که در امضاء است که سایت خودم است
من تست کردم الان سایتش را بسته حدود 4 سال پیش من پکیج را که شامل 13 سی دی فیلم آموزش بود را 72 هزار تومان خریدم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا