آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باز شدن فلت چسبی lcd تلفن رومیزی

سلام به تمام استادان حاضر در سایت . من تلفن رو میزی دستم رسیده که lcd اون شماره هاش نصف و نیم مینویسه و من اونو باز کردم دیدم از وسط فلت دو لایه ای اون باز شده و زمانی که میفشارم درست میشه. در بین ال سی دی و برد جای گذاشتن شی خاصی نیست که اونو ثابت نگاه داره زیرا به ال سی دی فشار میاد و جوهر میندازه .آیا راهی وجود داره که فلت رو ترمیم کنم و lcd رو عوض نکنم؟ فلت از نمونه چسبی روی ال سی دی است.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

majid parsa

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-12-30
470
1,027
تهران
سلام
فلت مد نظر شما به اسم فلت کربنی تو بازار موجوده،فقط سایز های مختلفی داره میتونید با نمونه ای که دارین تهیه کنید و با نوک هویه Tشکل ژله ای با حرارت میچسبه.از سمت برد که کاملا مشخصه به کجا باید چسبوند.سمت ال سی دی رو اگه با تینر تمیز کنید و زیر نور از زاویه های مختلف نگاه کنید مسیر هاشو میبینید.در ظاهر کار سختیه ولی خیلی سادس.فلت چسب کمی داره ولی در حدی هست که بچسبه،من بعد از چسبوندن فلت تو جای خودش 2لایه چسب کاغذی میزنم روش و با نوک هویه معمولی چند بار از اول تا آخرش بدون فشار میکشم،میچسبه بدون مشکل.فقط یکم دقت میخاد

آخرین ویرایش:
سلام به استاد گرامی من در این مورد اطلاعات کافی ندارم . و در ادامه متن بالا عرض کنم خدمت استاد که از وسط فلت 10 سانتی (سر 5سانتی متری اون) 4 پین اون باز شده و فقط همون 4 پین هست با همین روش که فرمودید حل میشه یا اینکه عوض کنم راحت ترم؟

بالا