آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل در برد کنترل جاروبرقی سامسونگ مدل KING20

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام خدمت همکاران گرامی. جاروبرقی سامسونگ بردش مشکل پیدا کرده احتمال زیاد آیسی مشکل پیدا کرده آیسیش هم از نوع pic هست. آیسی پرشده هست توبازار یا میشه برنامه ریزی کرد یا کل برد باید تعویض شود دوستان اگر تجربه ای دارند بفرمایند با تشکر. IMG_20220805_56982.jpg

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
سلام
ای سی های pic قابل برنامه ریزی هستند و رید ورایت میشند منتها برخی از شرکت ها پس از پروگرام از طریقی فیوز بیت ها قفل می کنند ودسترسی به فایل اصلی وجود نخواهد داشت .شما ای سی را روی پروگرامر قرار بدید ببینید اطلاعاتش قابل کپی هست

این ای سی ها خامشون تو بازار هست ولی پروگرام شده نه چون متناسب با طراحی مدار برنامه نوشته میشه مگر در مواردی که نوع خاصی پر مصرف ومشابه برد ها باشه
من نمونه دیگری داشتم که ای سی قابل کپی بود که تونستم یک برد دیگر و راه بندازم

asad87

کاربر
2023-10-16
2
1
تهران
من هم همین مشکل رو داشتم برد جارو برقی سامسونگ کینگ ۲۰ یا ۲۰۰۰ رو از فروشگاه اینترنتی ساتکین خریداری کردم و کیفیت فوق العاده ای داشت برات لینکشو میزارم

https://satkin.ir/product/برد-جاروبرقی-سامسونگ/

یه دونه دیگ هم هست اینه نمیدونم کدومه ولی دوتاشو گذاشتم

masih2024

کاربر
2024-01-01
1
0
خوزستان
سلام
برد جاروبرقی منم همین کینگ ۲۰۰۰ وات هست الان دکمه رو میزنم چراغ قرمزش کم نور هست و وقتی کلید سرعت و روشن شدنشو میزنم عمل نمیکنه کلید سرعت و نو کردم و حتی قطعه ترایاک تعویض کردم بازم همون مشکل هست و روشن نمیشه، به نظرتون دلیلش چیه ؟ یک دفعه یهویی نور چراغش زیاد شد کلید سرعت عمل کرد همون مشکی دکمه ای مانند ولی دیگه کار نکرد.

پیوست‌ها

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
334
635
قیمت برد 600 هزار تومن با کرایه700 هزارتومن میشه با مشتری صحبت کن ی ولوم 500کیلو به مدار اضافه کن از یه جایی شیک بیار بیرون یه سر ولوم خوشکل بزار بده بره

بالا