آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست فایل دامپ دوربین داهوا مدل DH-HAC-HDBW1400RP-VF

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
سلام به همه دوستان،دو تا دوربین دام داهوا واسم اومده که هیچکدوم تصویر نمیده و ولتاژهارو چک کردم و ظاهرا درسته،لطفا اگه کسی از دوستان فایل دامپ این مدل دوربین داره بفرسته و اگه هزینه هم داره هزینه شو پرداخت میکنم.در ضمن دوربین HDCVI هست
ممنون

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
از دوستان و همکاران کسی فایل این مدل دوربین نداره؟؟

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
من دوربین کار نمیکنم ولی تا انجا که اطلاع دارم دوربین داهوا بندرت فایلش خراب میشود یک ایسی 5 پایه در خروجی تصویر هست یا یک مقاومت 75 اهم در خروجی امکان دارد انها سوخته باشند .برق القایی اداپتور ها باعث سوختن انها میشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mr-ha

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
من دوربین کار نمیکنم ولی تا انجا که اطلاع دارم دوربین داهوا بندرت فایلش خراب میشود یک ایسی 5 پایه در خروجی تصویر هست یا یک مقاومت 75 اهم در خروجی امکان دارد انها سوخته باشند .برق القایی اداپتور ها باعث سوختن انها میشود
ممنون بابت راهنمایی ولی اون 2 تا ای سی 5 پایه رو چک کردم
عکس برد هر کاری میکنم اپلود نمیشه

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
کابل خروجی را تست کنید به کجا ها رفته روی برد احتمالا به ای سی تقویت کننده یا یک مقاومت 75 اهمی .
هر دو دوربین برای یک نفر و یک جا هست ؟ و هر دو با هم همینطور شده؟اگر هر دو برای یک نفر بود خیلی کم امکانش هست که فایل فلش خراب شده باشد
انجاها که علامت زدم ولتاژ دارید؟

پیوست‌ها

• 959.7 کیلوبایت بازدیدها: 95
  • Like

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
کابل خروجی را تست کنید به کجا ها رفته روی برد احتمالا به ای سی تقویت کننده یا یک مقاومت 75 اهمی .
هر دو دوربین برای یک نفر و یک جا هست ؟ و هر دو با هم همینطور شده؟اگر هر دو برای یک نفر بود خیلی کم امکانش هست که فایل فلش خراب شده باشد
انجاها که علامت زدم ولتاژ دارید؟
ممنون از پاسخگویی و وقتی که میزارید بله هر دو دوربین در یک مکان نصب بوده و تقریبا با فاصله یک ماه این اتفاق افتاده
نقاطی رو که مشکخص کردید مجدد ولتاژ گرفتم،پایه 8 ای سی فلش 3.3 ولت داشت اون دوتا خازن کنار سلف هم 3.3 ولت داشت و اون خازن و مقاومت(اگه اشتباه نکپگفته باشم)پاین برد 1 ولت داره و اون مقاومت بزرگ وسطی هم 3.3 ولت داره
عکس از برد پشت لنز اپلود کردم

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
مشتری سالم نداره همین دو تا را داشت؟ تا از فایلش کپی بگیرید
1- چون تغذیه سالم هست شما کابل خروجی تصویر را مسیریابی کنید ببینید به کجای برد و به چه قطعه ای میرود .باید یک ای سی تقویت کننده تصویر باشد که امپدانس خروجی را 75 اهم می کند ان IC یک ورودی دارد یک خروجی که ان هم اسکوپ میخواهد تا تست کنید
2 -جریان دوربین باید تا 12 ولت را وصل میکنید کمی بعد بیشتر شود اگر جریان ثابت ماند یعنی بوت نمیشود البته اینها در حد حدس است
3- با دست خالی تعمییرات نمیشود کرد برای اینکه متوجه بشید که دوربین بوت میشود یا نه 3 تا پایه روی برد هست به نام RX ,TX .GND این پایه ها به یک برد جدا به نام USB TO UART وصل میشود که در بازار هم موجود است و شما میتوانید مراحل بوت را مونیتورینگ کنید

• Like

mr-ha

کاربر vip
vip
کاربر
2014-06-17
256
80
ممنون از راهنمایی
نه متاسفانه سالم نداره و نتونستم هنوز گیر بیارم.
خود کابل فلت هم تست کردم سالمه
اسیلسکوپ میتونم تهیه کنم
جریان دوربین همیشه ثابته
این 3 تا پایه RX ,TX .GND روی بردپشت لنز و برد اصلی ندیدم
در مورد این تبدیل هم هیچ اطلاعاتی ندارم،ممنون میشم راهتمایی کنید.

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
چون جریان تغییر نمیکند احتمال دارد فایل فلش خراب شده باشد
داشتن یا نداشتن اسکوپ هم زیاد فرقی نمیکند باید تجربه داشته باشید
این هم ماژول هست
من یک پیشنهاد میدم امیدوارم ناراحت نشوید اگر فایلش را پیدا کردی تست کنید درست شد چه بهتر درست نشد زیاد وقت صرفش نکنید فوقش یک قطعه هم سوخته بود از کجا میخواهید پیدا کنید .دو تا دوربین بخرید هر کدام یک مقدار بکشید روی قیمت .به صاحبش بگید درست نمی شود
یا اگر تهران هستید ببرید جمهوری سر شیخ هادی چند تا پاساژ هست که تعمیرات دوربین میکنند شاید فایلشو داشتن

پیوست‌ها

بالا