آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: وارد نشدن به بایوس لپ تاپ

Tamir 2015

کاربر vip
کاربر
2015-08-28
79
36
اصفهان
سلام دوستان
یک لپ تاپ لنوو دارم فکرکنم G575 که بعد از نصب هارد SSD وارد بایوس نمیشه و دکمه NOVO هم کار نمی کند (ظاهرا)
میشه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم
روشن میشه وارد صفحه مشکی میشه که گفته دیوایسی نشناخته کنترل الت دلیت

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
سلام
اگر بعد از نصب و ارتقا دادن به اس اس دی این مشکل پیش اومده اس اس دی را جداکنید تست کنید اگر داخل بایوس رفت تنظیمات بایوس را برای بوت شدن به ترتیبی که میخواهید و قراراست تنظیم کنید مثلا اول هارد بعد دی وی دی بعد فلش مموری و ...

Tamir 2015

کاربر vip
کاربر
2015-08-28
79
36
اصفهان
سلام
اگر بعد از نصب و ارتقا دادن به اس اس دی این مشکل پیش اومده اس اس دی را جداکنید تست کنید اگر داخل بایوس رفت تنظیمات بایوس را برای بوت شدن به ترتیبی که میخواهید و قراراست تنظیم کنید مثلا اول هارد بعد دی وی دی بعد فلش مموری و ...

الان SSD وصل نیست ولی این مشکل دارم

Tamir 2015

کاربر vip
کاربر
2015-08-28
79
36
اصفهان
سلام
اگر قرار هست ویندوز نصب کنید سی دی ویندوز ufei داخل دستگاه گذاشته و مراحل نصب ویندوز رو انجام بدین ببینید به مرحله پارتیشن بندی میرسید؟

اصلا وارد بوت دیسک نمیشه

Tamir 2015

کاربر vip
کاربر
2015-08-28
79
36
اصفهان
سلام مجدد بایوس را ریست کنید مثلاباخارج کردن باطری مربوطه و چنددقیقه بعدمجددا باطری بک آپ راجابزنید

دوتا پیچ قسمت قاب باتری هرز شده و نمیشه درب پشت لپ تاپ باز کرد فقط درب قسمت هارد و رم میشه باز کرد

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
528
بوشهر
درود بر همه دوستان
در دستگاهای لنوو که کلید NOVO دارن با کلیدf12 یا fn + f12 هم وارد بوت منو میشن
اگر نشد احتمال خرابی کلیدای کیبورد هم در نظر بگیرید و کیبورد اکسترنال بزنِید و تست کنید(برا من تا حالا نشده جواب نده)

آخرین ویرایش:
بالا