آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: مشکل خنک نشدن الکترواستیل ES27 و دائم کار بودن موتور بدون ارور

@mahmoud

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-29
120
339
Qazvin
parselectric.gigfa.com
سلام و خسته نباشید
یه یخچال / فریزر الکترو استیل هستش که قسمت یخچال بدون مشکل تا دمای ۵ میاد ولی فریزرش تو تنظیمات -16 هستش که از -9 پایینتر نمیاد و چشمک میزنه و موتور یه سره کار میکنه و اروری نمیده.

20220713_062834.jpg

داخل یخچال هم باز کردم برفک نزده و المنت درست کار میکنه. پشت هم فن درست کار میکنه و کندانسور رو شستشو دادم

اینم بگم که آب و مواد داخل فریزر یخ میزنه حالا مشکل از سنسوره یا اینکه واقعا یخچال از اون دما پایینتر نمیاد رو نمیتونم تشخیص بدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

و اینکه این منو تنظیمات برا این مدل درسته که اعمال کنم ؟

Screenshot_20220713-060839_BGram.jpg

shamsa1000

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-01-10
7
16
سلام و خسته نباشید
یه یخچال / فریزر الکترو استیل هستش که قسمت یخچال بدون مشکل تا دمای ۵ میاد ولی فریزرش تو تنظیمات -16 هستش که از -9 پایینتر نمیاد و چشمک میزنه و موتور یه سره کار میکنه و اروری نمیده.

مشاهده فایل‌پیوست 186166

داخل یخچال هم باز کردم برفک نزده و المنت درست کار میکنه. پشت هم فن درست کار میکنه و کندانسور رو شستشو دادم

اینم بگم که آب و مواد داخل فریزر یخ میزنه حالا مشکل از سنسوره یا اینکه واقعا یخچال از اون دما پایینتر نمیاد رو نمیتونم تشخیص بدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

و اینکه این منو تنظیمات برا این مدل درسته که اعمال کنم ؟

مشاهده فایل‌پیوست 186167

دوست عزیز لطفا بررسی کنید گاز کم نکرده و سنسورها را تعویض کنید فن داخلی بررسی شود . احتمالا سنسورها گزارش خلاف واقعیت به برد گزارش میدهند . و تاهنگامی سنسور دمای -16 را به برد گزارش نکند موتور یکسره کار میکند .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mahdi307

reza2195

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-06
23
55
سلام،با توجه به یکسره کارکردن موتور سرما سازی کم درون فریزر،احتمالا گاز مبرد با سرعت مناسب به جریان نمیافتد که میتواند از کمپرس ضعیف موتور یاکم شدن گاز حاصل از نشتی باشد.در نتیجه برودت به اندازه تنظیم شده نرسیده ودستور قطع موتور نیز توسط کنترلر صادر نمیشود.

بالا