آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هیتر یاکسون ۸۸۱d

N.badfar

کاربر
2021-12-25
113
54
سلام خدمت دوستان عزیز یک عدد هیتر یاکسون ۸۸۱d هست آکبند خریدم زدم به برق فیوز سوخت و سپس من یک فیوز خریدم و عوض کردم اونو و دیدم روشن میشه هیتر هم همینطور ولی دما هیتر پیشتر از ۱۶ درجه نمیره
ولی بادش تنظیم میشه
به نظر شما کجا رو تست کنم؟ المنت هم که ۱۲ ولت دادم در حالی که باید ۳۳ ولت بدم ولی بازم یکم گرم شد

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
239
309
سلام خدمت دوستان عزیز یک عدد هیتر یاکسون ۸۸۱d هست آکبند خریدم زدم به برق فیوز سوخت و سپس من یک فیوز خریدم و عوض کردم اونو و دیدم روشن میشه هیتر هم همینطور ولی دما هیتر پیشتر از ۱۶ درجه نمیره
ولی بادش تنظیم میشه
به نظر شما کجا رو تست کنم؟ المنت هم که ۱۲ ولت دادم در حالی که باید ۳۳ ولت بدم ولی بازم یکم گرم شد
سلام
مسیر المنت رو دنبال کنید احتمالا وارد ترایاک یا ترانزیسستور میشه .
در صورت امکان تصویر قرار بدین از قسمت های مختلف .

N.badfar

کاربر
2021-12-25
113
54
سلام خدمت شما
بردی که در دسته قرار برد همش سیم هست تریاک یا مقاومت و یا خازنی در دسته هیتر وجود ندارد
و راجب عکس هم اگه زحماتتون نمیشه تو اینترنت سرچ بفرمایید به دلیل اینکه بنده vip نیستم
با تشکر از محبت شما

MajiDAmieE

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2018-06-24
239
309
سلام خدمت شما
بردی که در دسته قرار برد همش سیم هست تریاک یا مقاومت و یا خازنی در دسته هیتر وجود ندارد
و راجب عکس هم اگه زحماتتون نمیشه تو اینترنت سرچ بفرمایید به دلیل اینکه بنده vip نیستم
با تشکر از محبت شما

با توجه به توضیحاتی که اول دادین قطعا دسته سالمه مشکل شما داخل خود دستگاه هستش.
اگر خودتون قصد تعمیر دارین باید دستگاه رو باز کنید و مسیر رو دنبال کنید و قطعات معیوب رو پیدا کنید .
شاید هم با توجه به وضعیت که شما میگید یک قعطی پیش امده باشه

بالا