آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع و وصل یا ری استارت تلفن بیسیم پاناسونیک مدلkx-tg3611bx

saeedkorgpa

کاربر vip
vip
کاربر
2020-09-04
64
36
لارستان
سلام گوشی پاناسونیک ،از قسمت پایین جای شارژ ظربه خورده .تست کردم یه موقع کار میکنه بدون هیچ مشکلی .گاهی خاموش و روشن میشه و یا روشن هست .خطای شبکه مشغول هست یا آداپوتور میگه وصل شود میزنه.خلاصه هر دفعه باضربه به مدار یه عدایی در میاره.من حدس میزنم کریستال مشکل داره یا تو مدار قطعی وجود داره هیت هم گرفتم مشکل حل نشد .از هر مشکلی یه عکس گذاشتم
ممنون میشم جوابم رو بدید

پیوست‌ها

mohamad.22

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2015-04-29
294
945
Rasht
سلام.
مدار طلایی رنگ دو طرف حاشیه برد توی عکس کمی از بین رفته.با یک رشته سیم آنها را لحیم کنید.

saeedkorgpa

کاربر vip
vip
کاربر
2020-09-04
64
36
لارستان
وقتی گاهی در ظاهر روشن میشه و درست عمل میکنه روی آیفون میره؟

سلام استاد ،منظورتون اگه درست فهمیده باشم ،بله .تو عکس مشخصه صفحه خالی فقط نور زمینه روشن ولی درست کارم میکنه زنگ میخوره ،بوق آزاد داره ،رو آیفن میره همه چی عالی.بعضی وقت با یه ظربه آروم .دوباره مدل دیگه میشه یا ری استارت میشه

Samooel1980

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
خیر روی آیفن نمیره
سلام
فکر میکنم الان گوشی 2عیبه هست اینکه روی آیفون نمیره نسبتا ساده تره و مربوط میشه به خرابی و بیجون بودن باطری که میتونید آخر سر با منبع تغذیه امتحان کنید اما مهم تر اینکه اگر از بابت نداشتن قطعی دربرد اطمینان دارید کریستال بزرگ که روی برد با شماره X501 مشخص شده را هم بی قید و شرط تعویض کنید احتمال زیاد مشکلی که میفرمائید با ضربه آروم ... برطرف میشه. که در یکی از پست ها خودتون هم به شک درمورد خرابی کریستال اشاره کرده بودید فکر میکنم از ابتدا درست تشخیص داده بودید .اگر با زدن دکمه آیفون روی بوق گوشی خاموش میشه هم مشکل از باطری هست که بذارید بعد از رفع عیب ضربه ای بودن ...

saeedkorgpa

کاربر vip
vip
کاربر
2020-09-04
64
36
لارستان
سلام
فکر میکنم الان گوشی 2عیبه هست اینکه روی آیفون نمیره نسبتا ساده تره و مربوط میشه به خرابی و بیجون بودن باطری که میتونید آخر سر با منبع تغذیه امتحان کنید اما مهم تر اینکه اگر از بابت نداشتن قطعی دربرد اطمینان دارید کریستال بزرگ که روی برد با شماره X501 مشخص شده را هم بی قید و شرط تعویض کنید احتمال زیاد مشکلی که میفرمائید با ضربه آروم ... برطرف میشه. که در یکی از پست ها خودتون هم به شک درمورد خرابی کریستال اشاره کرده بودید فکر میکنم از ابتدا درست تشخیص داده بودید .اگر با زدن دکمه آیفون روی بوق گوشی خاموش میشه هم مشکل از باطری هست که بذارید بعد از رفع عیب ضربه ای بودن ...

سلام استاد عزیز .به روی چشم کریستال رو تعویض میکنم نتیجه رو اعلام میکنم

بالا