آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کار نکردن کولر 206 SD

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوستان سلام کولر ماشین گاز نداشت رفتم باطری ساز شارژ کرد با دستگاه بعد گفت مشکوک به نشتی دستگاه ارور میده گذاشت چند دقیقه زیر باد اما فشار تغییر نکرد خلاصه گاز زد رفتم الان دو روزه که صبح که روشن میکنم میام تو اتوبان کولر باد گرم میزنه بعد میزار م تو پارکینک غروب که میرم کولر رو میزنم سرما میده تا میرسم خونه خلاصه صبح که میام باد گرم میزنه ولی بعد از ظهر باد ش سردو خوبه اینم بگم دور تند فنم خوب کار میکنه مدل ماشین 98
گفتم اینجا بگم دوستان نظرشون چیه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
774
994
وقتی باد گرم میزنه به کلاچ کمپروسر کولر نگاه کنید و کولر بگیرید ببینید کلاچش درگیر میشه یا خیر؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: balot

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
وقتی باد گرم میزنه به کلاچ کمپروسر کولر نگاه کنید و کولر بگیرید ببینید کلاچش درگیر میشه یا خیر؟
سلام تشکر از این که توجه کردین خدمت شما عرض کنم امروز صبح رفتم کارواش لنس کارواشی گرفتم خودم رو رادیات بعد کف سینی رو هم شستم تمیز شد بعد که رسیدم دوباره نگاه کردم کولر گرفتم دیدم کلاچ میکنه ولی باز سرما ضعیفه نور انداختم کف سینی دیدم که زیر کمپرسور روغن ریخته یعنی نشت روغن داره حالا کم کردن روغن میتونه باعث این اتفاق بشه و راهکارش چیه ؟تشکر

• Like

alisf2

کاربر vip
کاربر
2014-07-31
5
6
سلام تشکر از این که توجه کردین خدمت شما عرض کنم امروز صبح رفتم کارواش لنس کارواشی گرفتم خودم رو رادیات بعد کف سینی رو هم شستم تمیز شد بعد که رسیدم دوباره نگاه کردم کولر گرفتم دیدم کلاچ میکنه ولی باز سرما ضعیفه نور انداختم کف سینی دیدم که زیر کمپرسور روغن ریخته یعنی نشت روغن داره حالا کم کردن روغن میتونه باعث این اتفاق بشه و راهکارش چیه ؟تشکر

سلام.دوست عزیز
وقتی دستگاه ارور میداده معنیش نشتی بوده و شما باید حتما نشتی رو بر طرف کنید
باطری ساز برای وکیوم سیستم از کمپرسور یخچال استفاده کرد یا پمپ وکیوم؟

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
سلام.دوست عزیز
وقتی دستگاه ارور میداده معنیش نشتی بوده و شما باید حتما نشتی رو بر طرف کنید
باطری ساز برای وکیوم سیستم از کمپرسور یخچال استفاده کرد یا پمپ وکیوم؟
سلام کمپرسور یخچال استفاده کرد

• Like

alisf2

کاربر vip
کاربر
2014-07-31
5
6
سلام
پیشنهاد من اینه که جای دیگه ای ببرین
کمپرسور یخچال به هیچ عنوان نمیتونه رطوبت سیستم رو حذف کنه اصلا شاید صبح به دایل خنکی هوا رطوبت سیستم باعث یخ زدن اکسپشن در نتیجه گازی به اواپراتور نمیرسه تا انتقال دما انجام بشه ولی بعداز ظهر هوا کمی گرمتر هست و ورودی اواپراتور کیپ نمیشه در نتیجه کولر تا حدی کار میکنه
کدوم شهر تشریف دارید؟

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
تهران هستم و اینکه اون روغن که زیر کمپرسور ریخته تاثیری نداره ؟
سلام
پیشنهاد من اینه که جای دیگه ای ببرین
کمپرسور یخچال به هیچ عنوان نمیتونه رطوبت سیستم رو حذف کنه اصلا شاید صبح به دایل خنکی هوا رطوبت سیستم باعث یخ زدن اکسپشن در نتیجه گازی به اواپراتور نمیرسه تا انتقال دما انجام بشه ولی بعداز ظهر هوا کمی گرمتر هست و ورودی اواپراتور کیپ نمیشه در نتیجه کولر تا حدی کار میکنه
کدوم شهر تشریف دارید؟

• Like

alisf2

کاربر vip
کاربر
2014-07-31
5
6
تهران هستم و اینکه اون روغن که زیر کمپرسور ریخته تاثیری نداره ؟

این روغنی که ریخته شده در واقع مشکل اصلی و ایراد کولر شماست
توی شهر ما شیراز گازگیری کولر با ضمانت حداقل تا اخر فصل گرما رو داره
پس حتما به باطری ساز مراجعه کنید و بگین که ارور یعنی عیبی که هنوز برطرف نشده ازشون بخواین تا عیب یابی کنند اما احتمالا نشتی از کاسه نمد یا اورینگ کمپرسور هست و درست میشه نگران نباشین

بالا