آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: وجود صدای ناهنجار در کمپرسور پراید

Ahmadre70

کاربر
2018-05-18
11
8
با درود خدمت اساتید گرامی

عزیزان پراید مدل ۸۵ دارم که به هنگام روشن کردن کولر صدای ناهنجاری ایجاد میکنه و تا وقتی ماشین در دور موتور زیر ۱.۵ هست این صدا رو میده و در دور موتور بالا صدا نداره
صوت صدا شبیه زنبوره???? یعنی (ویززززززز) مانند هست
چند جا نشون دادم یکی گفت روغنش کمه یکی دیگه گفت از کمپرسوره و یکی هم گفت رادیات یا بخشی از مسیر گرفته است و کیپه
خلاصه هرکی یه تشخیصی داده
با توجه به هزینه های بالا جهت تعمیر آیا مشابه این مورد را داشته اید؟؟
صدا از سمت کپرسور هشت

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
171
39
ahwaz

عزیزان پراید مدل ۸۵ دارم که به هنگام روشن کردن کولر صدای ناهنجاری ایجاد میکنه و تا وقتی ماشین در دور موتور زیر ۱.۵ هست این صدا رو میده و در دور موتور بالا صدا نداره
چند جا نشون دادم یکی گفت روغنش کمه یکی دیگه گفت از کمپرسوره و یکی هم گفت رادیات یا بخشی از مسیر گرفته است و کیپه
صدا از سمت کپرسور هشت

معمولا این صدا تو کمپرسور پاناسونیک دیده میشه اونم تو دورموتور پایین،یعنی وقتی ماشین سلو کارمیکنه وبه محض فشاردادن پدال گاز صدا قطع میشه ،من بودم بیخیال صدا میشدم

sajjad990

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-06-01
233
388
26
نیشابور

صدا از سمت کپرسور هشت

فشار زیاد روی کمپرسوره اگه تازه گاز زدی اینطوری شد حجم گاز رو یکم کمو کن

Ahmadre70

کاربر
2018-05-18
11
8
معمولا این صدا تو کمپرسور پاناسونیک دیده میشه اونم تو دورموتور پایین،یعنی وقتی ماشین سلو کارمیکنه وبه محض فشاردادن پدال گاز صدا قطع میشه ،من بودم بیخیال صدا میشدم

تشکر از شما
منم برای بیخیال شدن از صدای ناهنجارش ولوم میدم به پخش????????????

بالا