آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل رفت و برگشت صدا در آیفون تصویری سیماران مدل hs40fl

aszay

کاربر
2022-01-29
5
8
39
کاشان
سلام یه آیفون تصویری سیماران برای تعمیر اوردن که مشکل رفت و برگشت صدا داره. صدای زنگ داره تصویر داره و درب بازکن عمل میکنه. من برد رو چک کردم فقط یه خازن ۱ میکرو ۵۰ ولت خراب بود عوض کردم ولی مشکل همچنان هست. عکس برد رو هم اضافه میکنم تا ببینید و دوستان راهنمایی کنند. در ضمن تو بررسی هایی که کردم یه ترانزیستور BA هست که زیر باطری بهش مشکوکم ولی هنوز عوض نکردم. دوستان طبق تجربیاتی که دارن بنده رو راهنمایی بفرمایید

پیوست‌ها

• 1.6 مگابایت بازدیدها: 182
  • 1.8 مگابایت بازدیدها: 189
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: senged

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
سلام یه آیفون تصویری سیماران برای تعمیر اوردن که مشکل رفت و برگشت صدا داره. صدای زنگ داره تصویر داره و درب بازکن عمل میکنه. من برد رو چک کردم فقط یه خازن ۱ میکرو ۵۰ ولت خراب بود عوض کردم ولی مشکل همچنان هست. عکس برد رو هم اضافه میکنم تا ببینید و دوستان راهنمایی کنند. در ضمن تو بررسی هایی که کردم یه ترانزیستور BA هست که زیر باطری بهش مشکوکم ولی هنوز عوض نکردم. دوستان طبق تجربیاتی که دارن بنده رو راهنمایی بفرمایید

با احترام
پایه های آیسی 386 رو لمس کنید و از طریق هدست تست کنید که صدای هوم رو دارید یا خیر . کمی نمدار باشه دستتون بهتره.

shahroozdidar

کاربر
2023-09-03
1
0
تهران
سلام دوتا خازن ۵۰ولت ۱ میکرو بای کلید درب بازکن شماره e13 ,e14 هستش اونا و تعویض کنید مشکلتون حل میشه اگه یه درصد درست نشد مشگل اثر هال هستش

بالا