آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: زنگ خوردن مداوم آیفون تصویری الکتروپیک v1-382

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
با سلام
این عیب میتواند ناشی از سوختن دیود زنر در پنل بین ورودی سه و چهار باشد . با تعویض این زنر به احتمال زیاد مشکل شما حل خواهد شد

درود بر شما.زنری که فرمودید چک کردم و سالمه.سپاس

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
301
1,849
فردیس
سلام

کلیدها رااز مدار قطع کن ببین زنگ میخوره بازم
سلام خدمت دوستان گرامی.آیفون مذکور به طور دائم زنگ میخوره.البته اگر پنل جدا بشه و مانیتور بصورت تکی روشن بشه مشکلی نداره. آیفون دست تعمیر کار دیگه ای بوده و تمام سیم های پنل جدا شده.البته همینکه سیمهای ۱ تا ۴ پنل به مانیتور وصل میشه شروع به زنگ خوردن مداوم میکنه.یک سوئیچ هم زیر قاب پنل هست که دو تا سیم خروجیش وصل شده بود به پایه های کلید زنگ (عکس سوم).ممنون میشم در صورت امکان راهنمایی بفرمائین
مشاهده فایل‌پیوست 184930
مشاهده فایل‌پیوست 184931
مشاهده فایل‌پیوست 184932

aszay

کاربر
2022-01-29
5
8
39
کاشان
سلام من این مشکلو داشتم که اشکال از برد پنل بیرونی بود که اون دوتا سیم که بزای زنگ رفته مسیرشون اتصال داشت. اشکال بعدی که میتونه باعث این بشه ای سی زنگ هست و مورد بعدی سیم کشی. جامپر پشت مانیتور هم اگه اشتباه زده بشه دایم زنگ میخوره. بهرحال چک کنید ببینید کدوم مورد هست و نتیجه رو اعلام بفرمایید

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
سلام

کلیدها رااز مدار قطع کن ببین زنگ میخوره بازم

درود بر شما.کلیدها رو هم که جدا کنم و فقط ترمینال ۱ تا پنل به ترمینال ۱ تا ۴ مانیتور وصل باشه بازم دائم زنگ میخوره و صفحه هم دایم روشن میمونه.سپاس

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
سلام من این مشکلو داشتم که اشکال از برد پنل بیرونی بود که اون دوتا سیم که بزای زنگ رفته مسیرشون اتصال داشت. اشکال بعدی که میتونه باعث این بشه ای سی زنگ هست و مورد بعدی سیم کشی. جامپر پشت مانیتور هم اگه اشتباه زده بشه دایم زنگ میخوره. بهرحال چک کنید ببینید کدوم مورد هست و نتیجه رو اعلام بفرمایید

درود بر شما.تمام مواردی که فرمودید چک شد و نتیجه ای نداشت.سپاس

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-02-11
581
1,053
دوستان سیم سبز و سفید پنل آزاد بود .سیم سبز که به یکی از ترمینالهای شستی زنگ وصل میشه و از ترمینال دیگه به ترمینال b پشت مانیتور میخوره.سیم سفید به کجا باید وصل بشه؟

aszay

کاربر
2022-01-29
5
8
39
کاشان
سیم سبز و سفید باید به دوتا ترمینال زنگ وصل بشه. من تو عکس دیدم ازاد بود. اون دوتارو وصل کنید سر جاش. چون این پنل یه طبقه هست سیم زنگ از پنل بیرونی به ترمینال b مانیتور وصل نمیشه. شما فقط ۴ تا سیم رو به مانیتور وصل کنید و دوتا سیم سفید و سبز رو به شستی زنگ پنل بیرونی وصل کنید تا مدار کامل بشه و درست کار کنه

elecam

کاربر vip
کاربر
2020-12-29
3
0
سلام و درود خدمات همکاران. این تاپیک به نتیجه ای نرسید؟ دقیقا الان من همچین مشکلی پیدا کردم. ممنون میشم اگر به راه حلی رسیدین اطلاع رسانی کنید.
با سپاس و درود

Elec.ehsan

کاربر vip
کاربر
سلام سیمکشی ایراد داره یا جابجا بستی . اگه تصویر داری سیم ۳ و ۴ را جابجا کن . اگه تصویر نداری سیمها کلا جابجاست با اهمتر چک کن برو تا دم در شایدهم سیم ۴ب۳ اتصال شده تو مسیر

Ghanaatpesh

کاربر
2022-11-07
1
0
39
سلام من هم به این مشکل برخوردم زینر که قطع کردم زنگ نخور ولی هنوز عوض نکردم

بالا