آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در شناسایی مقاومت smd پنل آیفون الکتروپیک

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
515
2,321
۲۰۲۲۰۵۰۸_۲۱۵۰۴۴.jpg۲۰۲۲۰۵۰۸_۲۱۵۰۵۸.jpg
پنل جلوی درب ایفون تصویری الکتروپیک مشکل سوت کشیدن و باز نکردن در داره 
باز کردم  برد رو و یک ترانزیستور smd2و۲ عدد مقاومت smd  سوخته ترانزیستوردمشخص شد 1f هست اما مقاومتها مشخص نیست  دقیقا کنار دیود زینر وات بالا هست R15 و R16

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 3r4n

Hosien 3396

کاربر
2023-08-09
18
5
Mohr
سلام کاربر جدید هستم. با عرض پوزش از اساتید. جناب
مشاهده فایل‌پیوست 184883مشاهده فایل‌پیوست 184884
پنل جلوی درب ایفون تصویری الکتروپیک مشکل سوت کشیدن و باز نکردن در داره
باز کردم برد رو و یک ترانزیستور smd2و۲ عدد مقاومت smd سوخته ترانزیستوردمشخص شد 1f هست اما مقاومتها مشخص نیست دقیقا کنار دیود زینر وات بالا هست R15 و R16
با عرض پوزش از اساتید. من کاربر جدید هستم. از عکسی شما گذاشتید من یک مقاومت که به ته دیود زنر 1 متصل شده که R16 باشه اگر درست متوجه شده باشم 551 دیدم. با توجه به دیتاشیت و تحلیل مدار دقیق تر میشه پی برد چه مقدار هست.

Hosien 3396

کاربر
2023-08-09
18
5
Mohr
ببخشید من چطور میتونم مشکل دستگاه رو مطرح کنم در انجمن و در قسمت خودش؟ چون جای خاصی من ندیدم فقط در پاسخ دوستان میتونم مطرح کنم.(دربازکن تصویری هست.)

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
810
1,367
ببخشید من چطور میتونم مشکل دستگاه رو مطرح کنم در انجمن و در قسمت خودش؟ چون جای خاصی من ندیدم فقط در پاسخ دوستان میتونم مطرح کنم.(دربازکن تصویری هست.)
سلام
در صفحه اصلی، تالار مربوطه را پیدا کرده و پس از ورود، روی نوشته فرستادن موضوع کلیک نمایید (همانند تصویر ذیل) و در صفحه‌ی جدید، بخش‌های مربوطه را پر کنید.
ضمنا، با خواندن بخش قوانین و مقررات اشرافیت کاملی نسبت به انجمن پیدا خواهید کرد.

Screenshot_۲۰۲۳۰۹۱۹-۲۳۵۴۲۳_Chrome.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

Hosien 3396

کاربر
2023-08-09
18
5
Mohr
سلام
در صفحه اصلی، تالار مربوطه را پیدا کرده و پس از ورود، روی نوشته فرستادن موضوع کلیک نمایید (همانند تصویر ذیل) و در صفحه‌ی جدید، بخش‌های مربوطه را پر کنید.
ضمنا، با خواندن بخش قوانین و مقررات اشرافیت کاملی نسبت به انجمن پیدا خواهید کرد.

مشاهده فایل‌پیوست 205902
متشکرم

بالا