آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن زنگ در ایفون تصویری صوتی الکتروپیک

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
با سلام مهندسان یه آیفون تصویری آوردن طرف چراغ وسط رو برداشته یه ریسه گذاشته بعد اون پایه دکمه سیمش رو هوا مونده
آیفون همه چیش درسته زنگ نمیخوره اون سیم باید کجا وصل بشه ممنونم

پیوست‌ها

• 66.4 کیلوبایت بازدیدها: 120

Elec.ehsan

کاربر vip
کاربر
سلام دوست عزیز سیم رو هوا مونده را وصل کن زیر دومین ترمینال ازسمت راست . یا به نوعی اون دوتا ترمینال سمت راستی دومیش.وبه بیان فنی تر باید منفی یا زمین بگیره سوییچ بشه برا مانیتور. میتونی هم وصلش کنی به ترمینال شماره ۳ یا منفی پنل. موفق و پیروز باشی

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
سلام دوست عزیز سیم رو هوا مونده را وصل کن زیر دومین ترمینال ازسمت راست . یا به نوعی اون دوتا ترمینال سمت راستی دومیش.وبه بیان فنی تر باید منفی یا زمین بگیره سوییچ بشه برا مانیتور. میتونی هم وصلش کنی به ترمینال شماره ۳ یا منفی پنل. موفق و پیروز باشی

ممنون به اونا وصل کردم نشد ولی به اولی سمت چپ وصل کردم جواب دادcpiفکر کنم نوشته بود

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
ممنون به اونا وصل کردم نشد ولی به اولی سمت چپ وصل کردم جواب دادcpiفکر کنم نوشته بود

با احترام
در پنل صوتی الکتروپیک ، همین ترمینال که فرمودید ، برای شاسی زنگ هستش . (جهت راهنمایی دوستان در آینده)
سپاس
۲۰۲۲۰۴۳۰_۰۸۵۵۳۱.jpg

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
335
505
اذربایجان شرقی
با سلام
مشترک شستی ها در پنل های صوتی اولین ترمینال از سمت چپ میباشد که توسط یک عدد مقاومت به پایه شماره 3ای سی 555 وصل میشود و سیگنال زنگ را از این طریق به پین Bدر گوشی انتقال میدهد ودر پنلهای تصویری دومین ترمینال از سمت راست میباشد که با یک.دیود زمین یا شاسی بودن را برای تحریک زنگ خوردن مانیتور فراهم میکند

بالا