آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آیا این پاور Real هست و مناسب رایانه من؟

nasimparsi

کاربر
2010-09-25
7
7
با درود
دوستان من مادربردم سوخت و ناچار شدم یک مادربرد و رم و پردازنده ی جدید بخرم

هم اکنون چیزهایی که دارم و با همون پاور قدیمی کار می کنه اینها هست:

مادربردم که بایوستار TA880G HD هست و گرافیکش آنبرد هست.

یک دی وی دی رم

یک هارد 80 ساتا

یک پردازنده 250 دو هسته ای

یک رم 2 گیگ کینگ مکس

یک کارت دی وی بی اسکای استار 2

این هم عکس پاوری که دارم هست:

bvda0yd626crg3gzd1j.jpg

حالا می خواستم بدونم تا زمانی که کارتی چیزی نمی خوام به این قطعات بیافزایم آیا همین پاور کارمو راه می ندازه؟ مشکلی نداره و می تونم مطمئن باشم که چیزی رو نمی سوزونه؟

1- اگر بخوام یک کارت گرافیک خیلی قوی و پردانزده ی 6 هسته ای در آینده بندازم روش باید چه پاوری بگیرم؟

با سپاس

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

یک سری از اساتید می گن که حتما باید عوض بشه و کم هست و فعلا هم جواب نمی ده

یک سری دیگه از دوستان و اساتید هم می گن کار رو راه می ندازه و آسیبی فعلا به رایانه نمی زنه

خب مشخصا هم برای خریدن یک پاور جدید مشکل مالی دارم

با این شرایط دیدگاه شما دوستان چیست؟

armin11

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2010-10-04
248
1,366
آخر دنیا
با سلام خدمت شما و دیگر دوستان
در ورحله اول شما ببینید که مادر بورد شما 20 پین میباشد یا 24 پین که اگر 24 پین میباشد وپاورتان 20 پین با اینکه میتواند سیستم شما را روشن کند ولی برای مدت زمان طولانی به سیستم شما اسیب میرساند و سرعت پردازش هم پاین می اورد
بعد شما باید مقدار توان مصرفی قطعات را محاسبه کنید و توان واقعی پاورتان هم بدانید
شما باید از پاور atx 12v ورژن 2.2 استفاده کنید

آخرین ویرایش:

mehdi8320000

کاربر
2009-07-08
100
585
شیراز - گناوه
با سلام و خوش آمد خدمت شما دوست عزیز
اگر تصمیم به تعویض پردازنده و کارت گرافیک دارید 100% درصد باید پاور رو تعویض کنید چراکه مقدار قید شده بر روی اینگونه پاورها real نیست و اکثراً جهت بالا بردن فروش خود این اعداد و ارقام رو وارد میکنند،حتی پاور گرین که درحال حاضر در بازار ایران حرف اول رو میزنه بازهم نمیشه گفت که 100% ارقام قید شده بر روی آن واقعیست
درسته که الان با این پاور روشن میشه اما پیشنهاد من هم اینه که پاورتون رو تعویض کنید
پاور گرین مدل 330 تقریباً 30هزار تومنی هست.

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arash3400

nasimparsi

کاربر
2010-09-25
7
7
با سپاس از دوستان

پس اگر در آینده پردانزده و رم و گرافیک قوی تری روی رایانه بزارم با یک پاور 380 گیرین مشکلی نخواهم داشت؟

• Like

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام با تایید فرمایشات دوستان بنده هم گرین 330 را برای شما پیشنهاد میکنم حدود 30 تومن خرج کنید خیالتون را راحت کنید پاوری که شما عکسشو گذاشتید مشخصه از مارک های غیر استاندارد هست

• Like

nasimparsi

کاربر
2010-09-25
7
7
با سلام با تایید فرمایشات دوستان بنده هم گرین 330 را برای شما پیشنهاد میکنم حدود 30 تومن خرج کنید خیالتون را راحت کنید پاوری که شما عکسشو گذاشتید مشخصه از مارک های غیر استاندارد هست
دوست گرامی با توجه به اینکه درآینده قرار هست یک کارت گرافیک قوی و پردازنده ی شش هسته ای و رم های بیشتری روی رایانه سوار بشه آیا از دید شما 330 کم نیست و دوباره کاری نمی شه که در آینده هم نیاز باشه دوباره پاور قوی تری بخرم؟

• Like

nasimparsi

کاربر
2010-09-25
7
7
دوستان یک پاور گرین 535 گرفتم با قیمت 63 تومن. چون فرقش با پاور 485 گرین تنها 5 هزار تومن بود

بالا