آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نرم افزار کم کردن کیلومتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با سلام
نرم افزار جهت کم کردن اتومبیل با قابلیتهای خوب
در ضمن مدار این نرم افزار نیز موجود است در صورت نیاز آپلود خواهم کرد
همیشه شاداب و تندرست باشید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با سلام به شما دوست عزیز
اگر مقدور میباشدتوضیحات بیشتر در مورد این مدارونرم افزار را اپلود کنید با تشکر
با سلام
بعد از اجرای برنامه کلید Open را بزنید و سپس فایل ایپرام مورد نظر را انتخاب کرده و صفحه اصلی برنامه نوع اتومبیل را انتخاب و سپس مدل اتومبیل وبعد Calculate را بزنید و در پنجره سمت راست کلیومتر اصلی را دیدید در پنجره New Milage کلیومتر مورد نظر خود را وارد و دکمه Applay زده و در آخر دکمه Save را زده و یک نام انتخاب کرده و با دستگاه پروگرامر فایل ذخیره شده را روی آی سی بریزید
مشکلی بود در خدمتم
موفق باشید

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
لطفا" توضیحات بیشتر در مورد این نرم افزار واگر مقدور می باشد مدار را نیز اپلود کنید با تشکر
با سلام
به روی چشم بزودی نقشه و توضیحات را آپلود می کنم و اگر فرصت باشد مدارچاپی آنرا می کشم و آنرا نیز ارسال خواهم نمود
قربان همه

behroozgsm

کاربر vip
کاربر
2009-09-11
43
109
با سلام
من این برنامه رو تست کردم خیلی عالی کار میکنه
من همیشه با کیلومتر های نیسان موتور خیلی حالم گرفته میشد و اعصابم رو حسابی به هم میریخت ولی با این نرم افزار خدایی خیلی کار اسون میشه
جا داره که در همین پست تشکر قلبی خودم رو از دوست عزیزمون که زحمت کشیدن داشته باشم
امیدوارم موفق باشید

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,136
من شنیدم اگر کیلومتر را کم بکنیم برای گرانتی شرکت متوجه میشه وکیلومتر واقعی را فرا خوانی می کنه صحت داره

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
من شنیدم اگر کیلومتر را کم بکنیم برای گرانتی شرکت متوجه میشه وکیلومتر واقعی را فرا خوانی می کنه صحت داره
با عرض سلام
در جواب شما باید عرض کنم اگر از ایسیو کم شده باشد نمیتوانند بفهمند در غیر این صورت بله

t300

کاربر
2011-03-11
46
145
سلام من تازه میخوام کم کردن کیلومتر وشروع کنم از چه پروگرامری استفاده کنم وقیمتش حدودا چقدره مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا