آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: مدار فلزیاب PI Polones V4.1

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
اتفاقا زیرو رو کردم نتو پیدا نکردم ... منظورت مال دلتا پالس؟ همین شماتیک انالوگ از دیجیتال به نظرم بهتره کمتر خطا میده .

نه پلونس .
[hide] 46_1246870902.jpg5780746900_1335438348.jpg[/hide]

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
باسلام
ظاهرااین فللزیاب درحالیکه مدارنسبتاساده ای داره،بنابه نظربعضی ازدوستان ازنظرثبات وقدرت ،از12رگولاتوره ویاTL12000وبسیاری ازفلزیابای دستسازدیگه بهتره.
دوستانی که تجربه ساخت داشتندوبه هرگونه نیجه ای چه مثبت ،چه منفی دست پیداکرده اندلطف کننداینجامنعکس کنندتادیگردوستان هم بهره ببرند.
فکرکنم این فلزیاب جای تغییرات داره تابهینه تربشه البته بشرط حصول نتایج قبلی ومشخص شدن نقاط ضعف وقوتش.

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
تشکر میکنم ...کارایی این مدار چطوریه تفکیک داره ؟؟؟ یعنی موقع سنس اهن صدا قطع میشه ...یا مثل قبلی کار میکنه .
#$V686اینو نساختم . روی تی ال کار می کنم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmx

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
#$V686اینو نساختم . روی تی ال کار می کنم .

تی ال مدارنسبتاخوبیه امااشکالش حساسیت بالاش به سفاله،درحرکت سریع هم کاملابیثباته درمداربامیترانالوگ هم نمیشه روی تفکیکش حسابی بازکردامااگه بشه مثلابایک میکرواتمگا32نمونه برداریهاش روتوسعه دادبنظرم کاراییش بهینه میشه .
درکل بنظرم اگه روی نرم افزاری این فلزیاب کاربشه نسبت به سخت افزاری ،نتیجه ملموس تری گرفته خواهدشدبازهم تاکیدمیکنم که مشکل حساسیتش به سفال همچنان گریبانگیره.
خودم به دومدل لوداستون ولوگراتیوبرخوردم که سیستم تصویری هم درشون لحاظ شده وپشت اونهاmade in U.K.درج شده اماهردوشون وطنیه .دوستانی که باهاشون کارکرده بودن درکل ر اضی بودن ودرخصوص تفکیکشم تاحدودیک مترنتیجه قابل قبولی عنوان میکردند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmx

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
تی ال مدارنسبتاخوبیه امااشکالش حساسیت بالاش به سفاله،درحرکت سریع هم کاملابیثباته درمداربامیترانالوگ هم نمیشه روی تفکیکش حسابی بازکردامااگه بشه مثلابایک میکرواتمگا32نمونه برداریهاش روتوسعه دادبنظرم کاراییش بهینه میشه .
درکل بنظرم اگه روی نرم افزاری این فلزیاب کاربشه نسبت به سخت افزاری ،نتیجه ملموس تری گرفته خواهدشدبازهم تاکیدمیکنم که مشکل حساسیتش به سفال همچنان گریبانگیره.
خودم به دومدل لوداستون ولوگراتیوبرخوردم که سیستم تصویری هم درشون لحاظ شده وپشت اونهاmade in U.K.درج شده اماهردوشون وطنیه .دوستانی که باهاشون کارکرده بودن درکل ر اضی بودن ودرخصوص تفکیکشم تاحدودیک مترنتیجه قابل قبولی عنوان میکردند.
فرکانس رو اگر پایین بیاریم بهتره کل pi ها سفال رو می گیرن . روی تباتش کار می کنم بله منم دیدنم ازش نمونه برداری می کنن تا تصویر بگیرن
تصاویرش رو آپ کنید

حسین عظیمی

کاربر
2022-09-12
1
0
38
سلام‌دوست‌عزیز
۔
من پولونس ورژن قدیم ساختم کار میکنه ولی سنس نمیکنه نمیدونم چرا؟ اگه میشه ی راهنمایی کنین ممنون میشم۔اگه مقدوره برام ایمیل کنین چون از انجمن سر در نمیارم۔ممنون

بالا