آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چراغ قوه شارژی و مشکل تغذیه

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
با سلام و احترام و تبریک سال نو
یک چراغ قوه باز کردم که شارژ نمیکنه قطعات رو چک کردم رسیدم به یک ترانزیستور که خیلی بهش شک دارم روش هم چیزی جز ۸۰۰۳ ننوشته و اصل ونصبش مشخص نیست میشه چیزه دیگه ای جاش زد
با تشکر

پیوست‌ها

• 2.8 مگابایت بازدیدها: 281
  • 2.4 مگابایت بازدیدها: 293

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
سرچ کردم ولی ۸۰۰۳ رو با پسوند و پیشوند میده که هر کدام کار خواستی انجام میدم

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,543
تهران -شانکهای
سرچ کردم ولی ۸۰۰۳ رو با پسوند و پیشوند میده که هر کدام کار خواستی انجام میدم

با احترام
دوست عزیز ای کاش از پشت برد هم عکس میزاشتید. این قطعه ترانزیستور نیست ، بلکه نوعی آیسی رگلاتور ۵ ولت هستش و تامین کننده ولتاژ USB باید باشه .
موفق باشید

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
261
209
با سلام و احترام و تبریک سال نو
یک چراغ قوه باز کردم که شارژ نمیکنه قطعات رو چک کردم رسیدم به یک ترانزیستور که خیلی بهش شک دارم روش هم چیزی جز ۸۰۰۳ ننوشته و اصل ونصبش مشخص نیست میشه چیزه دیگه ای جاش زد
با تشکر

خواهشمندم مجدد عکس پشت و روی برد رو با کیفیت بزارید. میخوام این برد رو بسازم. سپاسگزارم

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
با احترام
دوست عزیز ای کاش از پشت برد هم عکس میزاشتید. این قطعه ترانزیستور نیست ، بلکه نوعی آیسی رگلاتور ۵ ولت هستش و تامین کننده ولتاژ USB باید باشه .
موفق باشید

مهندس جان این هم عکس پشت برد

پیوست‌ها

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: armin-a

entegham10

کاربر
2015-05-12
4
8
سلام عزیز خوبی این ترانزیستوره نوع منفی هم باید باشه ولی ی پیشنهاد دوستانه اینکه میتونی ی ماژول شارژر جایگزین برد کنی البته اگه مشخصات باتری مورد شارژو بگی بهتر میتونم راهنماتیی کنم

entegham10

کاربر
2015-05-12
4
8
دقیقتر نگا کردم بنظر میاد ی تریود یا ی نوع ترانزیستور یا ایسی چینی الاصله ک کارش کانورتر acبه dc غیر ایزوله هس.خروجی 5 ولت میده.پکیجش to92 هست انگاری و ترتیپ پایه ها تو این پکیج روبرو بگیری اولی از چپ sw ,وسطی گراند و سمت راستی خروجی 5 ولت میده.

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
261
209
سلام عزیز خوبی این ترانزیستوره نوع منفی هم باید باشه ولی ی پیشنهاد دوستانه اینکه میتونی ی ماژول شارژر جایگزین برد کنی البته اگه مشخصات باتری مورد شارژو بگی بهتر میتونم راهنماتیی کنم

ممنون مهندس. باتری هایی که میخوام شارژ کنم باتری خشک کوچک چراغ شارژی ها و باتری های لب تابه. کلا خواستم دو طرف مدار رو قرار بدین و شماره قطعاتی که نمیتونم ببینم رو بفرمایید تا بشه مدار رو بسازم و در جای خودش استفاده کنم. ممنونم از پاسخ شما. قطعات رو هم بگی دیگه خیلی لطف کردی.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: azezkmsf

azezkmsf

کاربر
2011-04-17
133
116
بلاخره معلوم نشد این قطعه چیه و چی میشه جایگزین کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا