آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست تبدیل مادربورد لپتاپ سونی مدل بورد MBX-267 به اینتل. DIS TO UMA

yotub

کاربر
2022-03-29
4
0
دوستان و همکاران عزیز آیا کسی از شما دیاگرام تست شده مربوط به کانورشن این مدل از لپتاپ قدیمی سونی رو داره؟ SVE171E13M MBX-267

دوستان توجه کنید که توی نت هر چی سرچ کردم فقط میگن که یکعدد سلف و 5 تا ماسفت سمت چپ چیپ گرافیکی رو حذف کنیم سوییچ میشه ولی بعضی ها اینکار رو انجام دادن و متاسفانه بالا نیومده ولی اطلاعاتی که بدست اوردم اینه که نیازی به حذف چیپ گرافیک خراب از روی برد نداره و متاسفانه باقی نقشه ها هم توی نت همین هستش ولی میدونم که یه ریزه کاری هم داره که بعد روشن میشه سایت دکتر بایوس هم 4 تا عکس گذاشته معلوم نیست چی هستند و باید مبلغ 400 هزار تومن پرداخت کنی و من پرسیدم گارانتی هم نداره اصلا معلوم نیست تست هم کرده باشن تعمیرکاراشون و کلا جواب سربالا میدن و اصلا توصیه نمیشه که اونجا با این مبلغ مسخره عضو شد .

در لینک زیر کلیپ تبدیل رو میتونید مشاهده کنید ولی من هنوز شک دارم که این کار به تنهایی جواب بده

با تشکر از دوستان اگر اطلاعات موثقی دارید با بنده به اشتراک بگذارید ولی بعید میدونم این مدل از سونی رو کسی تا الان تو ایران تبدیل صحیح و درستی انجام داده باشه.

https://www.youtube.com/watch?v=HtVClLjRtew

بالا