آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

معرفي نرم افزار هاي الكترونيكي

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
فقط با يك كليك اسيلواسكوپ داشته باشيد

با سلام :
اين نرم افزار را دانلود كنيد سپس با يك كليك كامپيوترتان بدون استفاده از مدار يا وسيله جانبي ديگر تبديل به اسيلو اسكوپ ميشه ورودي از طريق جك ميكروفون pc تا محدوده 20 كيلوهرتز و....... امكانات ديگه .
دانلود كنيد در ازمايشگاه همين بخش استفاده خواهيم كرد .
باتشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 131.3 کیلوبایت بازدیدها: 1,018

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
تبديل احاد و ارقام بهمديگر با يك كليك

با سلام :
دوستان نرم افزاري كه در اين پستاپلود ميكنم يك كنورتر هست كه تقريبا تمام فرمول ها و احاد و ارقام را بهمديگر تبديل ميكند . اره فقط با يك كليك
دانلود كنيد :

پیوست‌ها

• 152.9 کیلوبایت بازدیدها: 524

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
نرم افزار Spice Analysis

با سلام:
دوستان گلم همونطور كه قول داده ام من سعي ميكنم اين نرم افزار هاي جالب كمكي را براي تمرين هاي شما اماده و اپلود كنم براي اين بار يك نرم افزار ديگري به نام 5Spice Analysis اسپيس اناليزر پنج را در نظر گرفتم دانلود كنيد و با شروع به تمرين در ان شاهد جذابيت هاي بيشترش باشيد كار با ان مثل بقيه ها خيلي اسان و فكر كنم ديگر نيازي به توضيح اضافي نباشد به حدي كه مشوق شما عزيزان هم خواهد بود .امتحان كنيد .
كليك كنيد .
http://gadraj.persiangig.com/programs/5spiceanalysis130a.rar
با تشكر :
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
نرم افزار عالي براي خواندن كد مقاومتها

با سلام :
بله همونطور كه در عكس ضميمه هم مي بينيد يك نرم افزار جالب و كامل براي تشخيص كد مقاومت ها از روي رنگ :

با تشكر.
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 90.1 کیلوبایت بازدیدها: 2,010
  • 253.9 کیلوبایت بازدیدها: 1,251
آخرین ویرایش:

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
با سلام:
دوستان گلم همونطور كه قول داده ام من سعي ميكنم اين نرم افزار هاي جالبكمكي را براي تمرين هاي شما اماده و اپلود كنم براي اين بار يك نرم افزار ديگري بهنام 5Spice Analysisاسپيس اناليزر پنج را در نظر گرفتم دانلود كنيد و با شروع بهتمرين در ان شاهد جذابيت هاي بيشترش باشيد كار با ان مثل بقيه ها خيلي اسان و فكركنم ديگر نيازي به توضيح اضافي نباشد به حدي كه مشوق شما عزيزان هم خواهد بود .امتحان كنيد .
كليك كنيد .
http://gadraj.persiangig.com/programs/5spiceanalysis130a.rar
با تشكر :
موفق باشيد .

سلام اقای gadraj دستتون درد نکنه نرم افزار های خوبی بود اما این فایل پسورد داره و پسوردش رو نگذاشتید.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
سلام اقای gadraj دستتون درد نکنه نرم افزار های خوبی بود اما این فایل پسورد داره و پسوردش رو نگذاشتید.
با سلام :
دوست عزيز بفرماييد اينم پسورد (gadraj ) احتمالا اگه نشد اينم تست كنيد (raga )
با تشكر .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
اقای gadraj من برای طراحی برد مدار چاپی از چه نرم افزاری استفاده کنم که بهترو به روز باشه؟مرسی

با سلام :
دوست عزيز طراحي فيبرهاي مدارچاپي بستگي به طرح مدار مورد نظر دارد يعني اگر طرح pcb را اگر داشته باشيد با هر نرم افزاري كه توليد شده بايد با همون نرم افزار pcb انرا هم تهيه كنيد ولي در حالت عمومي من چون اكثرا با پرونيوس كار ميكنم پروتيوس را ترجيح ميدهم در ضمن نرم افزار ساده اي هم وجود داره (طراحي pcb ) كه بزودي براتون اپ ميكنم و نرم افزار هاي قدرتمند ي چون پروتل و.... كه بايد حرفه اي باشيد تا كار كنيد سعي ميكنم از هر نرم افزاري يك اطلاعات مختصر و مفيد در طول اين تاپيك براتون اپلود كنم (چند تا اپ كردم وشاهد هستيد ) پس تاپيك را پيگيري نماييد .
با تشكر.
موفق باشيد .

بالا