آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: جوش نزدن دستگاه جوش zx7-200

رسول 54

کاربر vip
کاربر
2017-02-01
180
191
خلیل اباد
دستگاه فوق روشن میشه چراغ o.c هم روشنه سوکتی که میره روی چاپرها رو که جدا میکنم چراغ o.c خواموش میشه دیودهای طبقه پایین همه سالم هستن
ممنون میشم راهنمایی کنید

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
سلام احتمالا ترانس خراب دارید باید تک تک یک رشته از سیمهای خروجی را جدا کنید بعد دستگاه را روشن کنید اگر oc رفع شد ترانس مربوط به همان سیم خراب هست . داخل سوکت یک پین هستکه با جسم نو تیز خارشو به داخل فشار بدید و سیم را بیرون بکشید البته از سمتیکه سیمها باهم یکی نسیتند باید این کارو انجام بدید . توی سوکت ۶سیم ۳تاش یکسره هستند و ۳تاش جدا از هم هستند. اگر واقعا دیودها خراب نباشند باید مشکل پیدا شود با تشکر.

رسول 54

کاربر vip
کاربر
2017-02-01
180
191
خلیل اباد
سلام احتمالا ترانس خراب دارید باید تک تک یک رشته از سیمهای خروجی را جدا کنید بعد دستگاه را روشن کنید اگر oc رفع شد ترانس مربوط به همان سیم خراب هست . داخل سوکت یک پین هستکه با جسم نو تیز خارشو به داخل فشار بدید و سیم را بیرون بکشید البته از سمتیکه سیمها باهم یکی نسیتند باید این کارو انجام بدید . توی سوکت ۶سیم ۳تاش یکسره هستند و ۳تاش جدا از هم هستند. اگر واقعا دیودها خراب نباشند باید مشکل پیدا شود با تشکر.

ممنون از راهنمایی که کردین چاپرها رو یکی یکی امتحان کردم با یکی از چاپرها چراغ o.c روشن میشه با دوتای دیگه خروجی دارم
برد رو باز میکنم و دوباره اعلام نتیجه میکنم بازم ممنونم

رسول 54

کاربر vip
کاربر
2017-02-01
180
191
خلیل اباد

ممنون از راهنمایی که کردین چاپرها رو یکی یکی امتحان کردم با یکی از چاپرها چراغ o.c روشن میشه با دوتای دیگه خروجی دارم
برد رو باز میکنم و دوباره اعلام نتیجه میکنم بازم ممنونم

بالا