آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: ال سی دی GTI2500

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
سلام خدمت اساتید محترم
این دستگاه ما ضربه ای خورده و ال سی دیش شکسته و کار نمیکنه خواستم بپرسم چیزی هست جایگزینش کنیم یا خودش تو بازار هست ممنون میشم راهنمایی کنید ۲۰۲۲۰۲۰۱_۲۲۲۸۱۷.jpg۲۰۲۲۰۲۰۱_۲۲۲۸۲۴.jpg۲۰۲۲۰۲۰۱_۲۲۲۸۳۲.jpg

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
ازظاهرش پیداست که لمسی(touch screen)نیست چون صفحه کلیدداره امادربودن عین خودش توبازاربعیدمیدونم بایدببینی lcdچنددرچنده مثلا۱۲۸*۲۵۶پیکسل گرافیکی،مشخصات (deta sheet)خودصفحهlcdدستگاه روباتوجه به شماره فنی روی اون ازنت پیداکن وسربندی lcdخریداری شده روباهاش مطابقت بده وببند
البته همه اینهابه فرض اینه که lcdخودش اختصاصی خودکمپانی نباشه وعمومی تولیدبشه

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
ازظاهرش پیداست که لمسی(touch screen)نیست چون صفحه کلیدداره امادربودن عین خودش توبازاربعیدمیدونم بایدببینی lcdچنددرچنده مثلا۱۲۸*۲۵۶پیکسل گرافیکی،مشخصات (deta sheet)خودصفحهlcdدستگاه روباتوجه به شماره فنی روی اون ازنت پیداکن وسربندی lcdخریداری شده روباهاش مطابقت بده وببند
البته همه اینهابه فرض اینه که lcdخودش اختصاصی خودکمپانی نباشه وعمومی تولیدبشه

سپاس استاد نگاه کردم از این ال سی دی هایی هست که شبیه ماشین حساب یعنی کارکتراش از پیش تعریف شده است راهی داره بنظرت چون گشتم ماشبه نتونستم پیدا کنم

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
همونطوریکه قبلاهم گفتم بایدمشخصات فنیش روبه هرطریقی پیداکنی ساده ترین راه اطلاعات درج شده پشت lcdهست راه دیگه پیداکردن سایت سازنده دستگاه هست که معمولاادرس سایت یادرگاه ارتباطی باسازنده درپشت قاب دستگاه نوشته میشه مثلاادرس ایمیل.
اازطریق سایت مربوطه میتونی قسمت ارتباط بامشتری روپیداکنی وازشون مشخصات lcdروباتوجه به مدل دستگاهت بخواهی بعدتوی بازاربگردی که اگه موجودنبودازطریق واردکننده های lcdمیتونی ازخارج خریدکنی.

بالا