آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: خاموش شدن پکیج بوتان سری optima پس از بازکردن آب گرم

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
239
287
گیلان
سلام . مشکل با تنظیم شعله گاز رفع گردید . ممنون از دوستانی که همکاری کردند. البته همکاری خیلی ضعیف بود

مهدی دادخواه

کاربر vip
کاربر
2017-03-12
114
103
سلام.ولی فکر کنم دمای مصرفی شما پایین باشد.مطمئن هستین که ایراد برطرف شده؟

mohsen74

کاربر vip
کاربر
2013-01-27
16
14
با سلام. اگر در مصرفی درست کارکنه و در زمستانی با صدای قطع و وصل رله فن قرمز بشه ایراد از برد میباشد
سلام دوست عزیز
منم همین مشکل رو دارم
پکیج مدل اپتیما در حالت تابستانی و مصرفی درست کار میکنه اما در حالت زمستانی با قطع و وصل مکرر و تق تق رله همراه هست و کار نمیکنه.رله رو هم تعویض کردم مشکل پابرجاست.
1683902963081.jpg

آخرین ویرایش:
2023-05-21
5
0
qom
شرکت به دما با سال‌ها تجربه در زمینه سیستم های گرمایشی سرمایشی آبرسانی و سیستم های کنترل هوشمند ساختمان، پروژه‌های متعدد و شاخص صنعتی و ساختمانی را در رزومه خود دارد و مفتخر است اکنون پس از ۴۰ سال حضور در صنعت تاسیسات پیشنهاد دهنده بهترین و برترین برندهای داخلی و خارجی باشد تا بر اساس نیاز ها و خواسته های مشتریان خود مناسبترین سیستمهای تاسیسات برای پروژه ی آنها تامین و اجرا شود .

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
333
505
اذربایجان شرقی
سلام دوست عزیز
منم همین مشکل رو دارم
پکیج مدل اپتیما در حالت تابستانی و مصرفی درست کار میکنه اما در حالت زمستانی با قطع و وصل مکرر و تق تق رله همراه هست و کار نمیکنه.رله رو هم تعویض کردم مشکل پابرجاست.مشاهده فایل‌پیوست 200494
باسلام
خازن جامد اس ام دی ۲۲ میکرو فاراد ۵۰ ولت بغل ترانس را تعویض کنید مشکل شما حل میشود

mohsen74

کاربر vip
کاربر
2013-01-27
16
14
بی نهایت سپاس
بعد از اقدام نتیجه رو خدمت شما عرض میکنم.

بالا