آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه هویه هوای گرم Gordak 952

samizbaz

کاربر
2014-02-04
251
279
با درود خدمت استاد عزیز
استاد شرمنده که توی زحمت افتادید...
عرض کردم دو مقاومت وات بالا ... در 952 دو مقاومت وات بالا هست که هیچی نمونده ازشون..

بله یک ترانس 220 ورودی به 11 ولت داره که الان با عکس توضیحات اراِه میکنم ..انشاالله کمک کنید و مشکل برطرف شود.. سپاس از شما

samizbaz

کاربر
2014-02-04
251
279
با درود خدمت استاد عزیز<br> استاد شرمنده که توی زحمت افتادید... <br>عرض کردم دو مقاومت وات بالا ... در 952 دو مقاومت وات بالا هست که هیچی نمونده ازشون..<br><br>بله یک ترانس 220 ورودی به 11 ولت داره  که الان با عکس توضیحات اراِه میکنم ..انشاالله کمک کنید و مشکل برطرف شود.. سپاس از  شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid9873

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,764
با درود خدمت استاد عزیز
استاد شرمنده که توی زحمت افتادید...
عرض کردم دو مقاومت وات بالا ... در 952 دو مقاومت وات بالا هست که هیچی نمونده ازشون..

بله یک ترانس 220 ورودی به 11 ولت داره که الان با عکس توضیحات اراِه میکنم ..انشاالله کمک کنید و مشکل برطرف شود.. سپاس از شما

درود

کوچه علی چپ کمکی نمیکنه ، پاسخ سوالاتم را بده
مجددا میپرسم چطور ۱۱ ولت ترانس را اندازه گیری کردی ؟
یعنی پروب مشکی و قرمز را به کدام نقطه متصل کردی و با ولتمتر dc اندازه گیری کردی یا ولتمتر ac ؟

دو مقاومت را در نقشه مشخص کن و لوکیشن مقاومت یعنی شماره ای که روی فیبر مدار چاپی زیر مقاومت نوشته چیه ؟
آیا نقشه گرداک شما با نقشه های موجود در انجمن مطابقت داره ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

lives

کاربر
2009-05-06
9
3
IMG_۲۰۲۲۰۹۰۶_۲۲۵۶۰۵.jpgIMG_۲۰۲۲۰۹۰۶_۲۲۵۶۰۵.jpgIMG_۲۰۲۲۰۹۰۶_۲۲۵۶۰۵.jpgIMG_۲۰۲۲۰۹۰۶_۲۲۵۶۱۳.jpgIMG_۲۰۲۲۰۹۰۶_۲۲۵۶۱۳.jpgIMG_۲۰۲۲۰۹۰۶_۲۲۵۶۱۳.jpg

• Like

lives

کاربر
2009-05-06
9
3
سلام خسته نباشین آقا برد گرداک ۹۵۲ قدیمی دارم وقتی هیتر هوای گرم رو روشن میکنم خطای s e میزنه.

تریاک و تریستور های سوخته عوض کردم. فایده نداشت. بعد اتو کوپلر ۳۰۲۳ رو دوتاش رو هم عوض کردم فایده نداشت. تورو خدا بگین چیکار کنم. ممنون

• Like

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
177
کاشان
درود

منظور شما اون دو مقاومتی هست که خودت میبینی و تصور میکنی همه می بینن ؟

تابحال در گرداک ، المنت هیتر که با ۱۱ولت تغذیه بشه ندیدم و نشنیدم.
لذا چطور فهمیدی با ولتاژ ۱۱ ولت ترانس تغذیه میشه ؟
یعنی چطور ۱۱ ولت را اندازه گیری کردی؟

سپاس

اشتباه تایپی بوده ظاهرا ۱۱۰ولت منظورشه

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
177
کاشان
این برد با هیتر من فرق داره این جدیدتره ظاهرا با قطعات کمتر