آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه هویه هوای گرم Gordak 952

op990i

کاربر
2011-11-08
2
4
پاسخ اول ارور se منظور عدم اتصال صحیح سنسور دمای هیتر است دقت داشته باشید که سنسور دارای قطب مثبت ومنفی است و باید درست نصب شود در غیر این صورت هیتر به شدت داغ میکند.
پاسخ دوم برای پست اول
ایراد دستگاه شما میتواند به دو قسمت ای سی lm324 وسطی و یا تنظیم نبودن پتانسیو متر و ویومتر مدار ربط داشته باشد که در این مورد احتمال دوم محتمل تر است.
اون فکر که یه مدار برای راه اندازی المنت میخواستید فکر خوبی نیست امکان نداره که درست نشه و این که ولتاژ کاری المنت هیتر 220 ولته
موفق باشید.

mohandessh

کاربر vip
کاربر
2018-06-04
15
14
ابهر
www.shahabsystem.com
با سلام
بنده یه هیتر gordak 952 خریدم
امروز به دستم رسید روشنش کردم مهمه چی اوکی بود ولی وقتی ولوم باد رو زیاد میکردم ولوم به اخرین درجه میرسید باد میومد با صدا ولی مدام این باد قطع و وصل میشد تا اینکه کلا قطع شد باز کردم پمپ دست میزنم میلرزه یعنی کار میکنه وقتی ولوم رو تا اخر میچرخونم نگه میدارم باد میاد ول میکنم قطع میشه خواستم ببینم ایا میتونه از ولوم پتانسیومترش باشه ؟ خیلی ممنون از مدیر لطفا زود جوابمو بدین بدجور حالم گرفتس یه روزم استفاده نکردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
با سلام
بنده یه هیتر gordak 952 خریدم
امروز به دستم رسید روشنش کردم مهمه چی اوکی بود ولی وقتی ولوم باد رو زیاد میکردم ولوم به اخرین درجه میرسید باد میومد با صدا ولی مدام این باد قطع و وصل میشد تا اینکه کلا قطع شد باز کردم پمپ دست میزنم میلرزه یعنی کار میکنه وقتی ولوم رو تا اخر میچرخونم نگه میدارم باد میاد ول میکنم قطع میشه خواستم ببینم ایا میتونه از ولوم پتانسیومترش باشه ؟ خیلی ممنون از مدیر لطفا زود جوابمو بدین بدجور حالم گرفتس یه روزم استفاده نکردم

درود

با یک پمپ دیگه تست کن ببین درست میشه؟
شانسی قطعه ای را از مدار خارج نکن چون انگار قطعات ایندستگاهو با تف چسبوندن زیرا مسیرهای مسی بسادگی از روی فیبر بلند میشه و از حالت اصلی خارج میشه.
اگه پمپ ایراد داشت که بنظر میرسه داره دراینصورت قابل تعمیره ولی هرگز قبل از اطمینان از خرابی پمپ اواراقش نکن و بازم تاکید میکنم الکی قطعه ای را خارج نکن
هرچند گزارش شما نشون میده تا الان باباشو دراوردی و قطعاتی را برای تست شانسی خارج کردی.

سپاس

mehdi.akbari

کاربر
2018-06-30
13
13
سلام برادران من هیتر ۹۵۲دارم عدد درج شده روی سون سگمنت روی ۴۰‌هست ولوم هیتر رو میچرخانم کم و زیاد نمیشه هیچ گرما هم نداره ای سی تریاک و اوتو تریاک و ۳۲۴ای سی رو عوض کردم تاثری نداره مشکل از کجاست ثواب داره کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام برادران من هیتر ۹۵۲دارم عدد درج شده روی سون سگمنت روی ۴۰‌هست ولوم هیتر رو میچرخانم کم و زیاد نمیشه هیچ گرما هم نداره ای سی تریاک و اوتو تریاک و ۳۲۴ای سی رو عوض کردم تاثری نداره مشکل از کجاست ثواب داره کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

درود

مشگل را در تاپیک مجزایی مطرح و همینجا معرفی کن
اگه از الگوریتمی که برای عیب یابی تقدیم شده استفاده نکردی استفاده کن و نتیجه آزمایشات را اعلام کن.

https://www.irantk.ir/threads/85277...1-702-بخش-هیتر?p=492435&viewfull=1#post492435

ضمنا ثوابش مال شما

سپاس

آخرین ویرایش:

kherkesh

کاربر
2013-01-16
21
13
سلام و روز خوش
هیتر هویه gordak 952 دارم و چند روزه هویه به مشکل برخورده
به این صورت که هویه رندوم روشن میشد و زمانی که روشن میشد و کامل داغ میشد بعد از یکی دو دقیقه ارور h-e میداد و هویه رو خاموش و روشن میکردم که غالبا دما بالا نمیرفت و روی 6 درجه میموند.
دسته هویه رو کامل تعویض کردم و باز هم به همین صورت اما اینبار فقط 2 بار کامل گرم شد و الان فقط و فقط روی دمای 6 درجه میمونه و هویه کار نمیکنه.
با توجه به اینکه روزانه نهایتا 20 دقیقه هویه روشن میشد و فشار زیادی به دستگاه وارد نمیشد.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید تا این مشکل برطرف بشه.

با تشکر

• Like

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام و روز خوش
هیتر هویه gordak 952 دارم و چند روزه هویه به مشکل برخورده
به این صورت که هویه رندوم روشن میشد و زمانی که روشن میشد و کامل داغ میشد بعد از یکی دو دقیقه ارور h-e میداد و هویه رو خاموش و روشن میکردم که غالبا دما بالا نمیرفت و روی 6 درجه میموند.
دسته هویه رو کامل تعویض کردم و باز هم به همین صورت اما اینبار فقط 2 بار کامل گرم شد و الان فقط و فقط روی دمای 6 درجه میمونه و هویه کار نمیکنه.
با توجه به اینکه روزانه نهایتا 20 دقیقه هویه روشن میشد و فشار زیادی به دستگاه وارد نمیشد.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید تا این مشکل برطرف بشه.

با تشکر

درود
در تاپیک مستقلی مطرح کن و اینجا لینک مربوطه را اعلام کن
ضمنا مراحل عیب یابی هویه را اجرا و نتیجه را در تاپیک تازه گزارش کن
https://www.irantk.ir/threads/42976...کسان-701-و-702?p=229675&viewfull=1#post229675

سپاس

آخرین ویرایش:

mohandessh

کاربر vip
کاربر
2018-06-04
15
14
ابهر
www.shahabsystem.com
با سلام
ممنون از توجه شما
اتفاقا نتیجه ای که گرفتم همین بود مشکل از ولوم پتانسیومترش بود که تعویض کردم و درست شد پمپش سالم بود

ali.mkn

کاربر
2019-03-22
4
8
سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
من اپتو کوپلر و ترایاک هیتر رو عوض کردم
ولی پمپ باد هنوز هم کار نمی کنه
من نظرم روی ایسی های هیتره
این هیتری که من دارم ایسی ۲۰ پین داره
ولی مدل از روی ای سی پاک شده
اگر امکان داره مدل ایسی رو بفرمایید.