آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نقشه هویه هوای گرم Gordak 952

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با سلام

مدار هویه هوای گرم مدل 952
در ضمن بنده نقشه ساخت دستگاه هویه هوای گرم با ای سی atmega8 و PBC به همراه فایل هگز و صفحه نمایش را در اختیار دارم در صورت نیاز برایتان آپلود کنم

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
با سلام

مدار هویه هوای گرم مدل 952
در ضمن بنده نقشه ساخت دستگاه هویه هوای گرم با ای سی atmega8 و PBC به همراه فایل هگز و صفحه نمایش را در اختیار دارم در صورت نیاز برایتان آپلود کنم
سلام :
دوست عزیز ممنون از همکاریتان لطفا یک جستجو در همین بخش بکنید فکر کنم مدار مشابهی با atmega8 در همین تاپیک اپلود شده است در صورتی که تکراری نمیشه اپلود کنید .
موفق باشید .

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
ضمن سلام به دوست عزيز كه زحمت كشيده است مدار هويه 952 راگذاشته است ولي متاسفانه نمي توانم كپي كنم درصورت امكان اين مدار را دوباره بگذاريد تا به توانيم ازآن كپي برداشه واز آن استفاده كنيم متشكرم از زحمات شما دوستان عزيز
sio2
با سلام
دوست عزیز با نرم افزار افیس باز کنید

پیوست‌ها

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,544
سلام
ممنون میشم اگه نقشه ساخت دستگاه هویه هوای گرم با ای سی atmega8 و PBC به همراه فایل هگز و صفحه نمایش رو بزارید

با سلام :
ممنون می شدیم دو خط پایین تر را مطالعه میکردین تا ایجاد پست تکراری هم نمی زدید :
همین صفحه موجود هست اینم لینکش : [hide]http://www.irantk.ir/irantk4341/ [/hide] دانلود کنید .
موفق باشید .

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,686
61,985
اصفهان
با سلام
هیتر بلور من قسمت هویه قلمیش از کار افتاده .با روش کردن هویه درجه ب 900میرسه ولی هویه داغ نمیش .اگر فیش هویه را بکشم درجه 0 میشه
مدا دستگاه LUKEY 8520است
لطفا کمک کنید
با عرض سلام
احتمالا سنسور هویه قطع شده و یا خراب، با اهم متر المنت و سنسور را میتوانید تست کنید
احتمال درست نشدن این قسمت بسیار زیاد است ، تا امروز من هیتر این هویه را بصورت مجزا ندیده ام ، شاید هم باشد

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام
هیتر بلور من قسمت هویه قلمیش از کار افتاده .با روش کردن هویه درجه ب 900میرسه ولی هویه داغ نمیش .اگر فیش هویه را بکشم درجه 0 میشه
مدا دستگاه LUKEY 8520است
لطفا کمک کنید
هویه من هم همین ایراد رو داشت
سیم های رابط رو برسی کن
از ترمینال تا هویه
یعد هم ببین سیم های های هویه قلمیت از داخل به هم اتصال نکرده باشه
سیم های سنسور و المنت هیتر به هم میپیچن و باعث این وضعیت میشه

ehsanalpha

کاربر
2012-05-26
10
38
سلام
دوستان من یه مشکلی با هیتر جورداک 952 دارم اون هم اینه که این دستگاه از روز اول هیتر هوای گرمش خوب گرم نمیکرد. المنتش رو عوص کردم درست نشد. تریاک و اوتو کوپلر مدار هوای گرم رو هم عوض کردم باز هم درست نشد. یک بار هم دستگاه قاطی کرد و دما اون قدر زیاد شد که دسته سرخ سرخ شده بود و دما هم چهار تا سفر رو نشون میداد.
دمای باد خروجی رو که اندازه گرفتم از عدد روی ال سی دی حد اقل 50 درجه کمتره. یعنی من دما رو میزارم روی 400 درجه دمای هوای چسبیده به دهانه چیزی در حدود 340 هستش که اگر 2 ساتی متر دورش کنی به 250 میرسه. فشار زیاد باد هم توفیقی نداره. با انواع سری هم تست گرفتم.
به نظر شما مشکل کجاست ؟ قطعات روی کیت به ظاهر سالمند.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

یک نکته دیگه هم این که دمای روی ال سی دی از 500 بیشتر نمیشه که خروجی من به 400 هم نمیرسه. برای بلند کردن براسسور ها و ریبالینگ که کلا به کار نمیاد و برای بلند کردن آی سی ها هم خیلی مشکل ایجاد میکنه!!
بفرمایید مشکل کدوم قسمت از دستگاه هستش

آخرین ویرایش:

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,528
64,694
گلستان
سلام
دوستان من یه مشکلی با هیتر جورداک 952 دارم اون هم اینه که این دستگاه از روز اول هیتر هوای گرمش خوب گرم نمیکرد. المنتش رو عوص کردم درست نشد. تریاک و اوتو کوپلر مدار هوای گرم رو هم عوض کردم باز هم درست نشد. یک بار هم دستگاه قاطی کرد و دما اون قدر زیاد شد که دسته سرخ سرخ شده بود و دما هم چهار تا سفر رو نشون میداد.
دمای باد خروجی رو که اندازه گرفتم از عدد روی ال سی دی حد اقل 50 درجه کمتره. یعنی من دما رو میزارم روی 400 درجه دمای هوای چسبیده به دهانه چیزی در حدود 340 هستش که اگر 2 ساتی متر دورش کنی به 250 میرسه. فشار زیاد باد هم توفیقی نداره. با انواع سری هم تست گرفتم.
به نظر شما مشکل کجاست ؟ قطعات روی کیت به ظاهر سالمند.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

یک نکته دیگه هم این که دمای روی ال سی دی از 500 بیشتر نمیشه که خروجی من به 400 هم نمیرسه. برای بلند کردن براسسور ها و ریبالینگ که کلا به کار نمیاد و برای بلند کردن آی سی ها هم خیلی مشکل ایجاد میکنه!!
بفرمایید مشکل کدوم قسمت از دستگاه هستش
نقشه Gordak

پیوست‌ها

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
باسلام همان نقشه گورداک بدون پسورد و قابل پرینت