آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خرابی تستر T7 tester

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

omega

کاربر vip
کاربر
2006-10-27
12
21
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران و اساتید محترم
من چند روز پیش یه تستر T7 از سایت ایران میکرو خریدم وقتیکه بدستم رسید بازش کردم داخل بسته یه دونه ال ای دی قرمز و یه دونه خازن ۱۰ میکرو نو داخلش بسته بندی بود وقتی روشن کردم برق نداشت شارژش کردم و با تست ال ای شروع کردم اما از همون لحظه اول با مشکل مواجه بود فروشنده مرجوع نکرد
احتمالا ایراد میکرو داره نمیدونم آیا سوخته یا سالمه فقط روشن که میکنم یه نوع تصویری نشون میده
یکی از بچه های مهربون این سایت خیلی کمکم کرد اما من روش پروگرام ISP رو بلد نیستم من این پست رو ارسال میکنم تا اگه درست بشه تجربه ای بشه برای کاربران دیگه

پیوست‌ها

• 448.7 کیلوبایت بازدیدها: 324
  • 623.5 کیلوبایت بازدیدها: 323
  • 851.7 کیلوبایت بازدیدها: 320

omega

کاربر vip
کاربر
2006-10-27
12
21
سلام ممنون بابت پاسخ تون
نه دوست عزیز درست نشده از لحظه ای که بازش کردم همینجوری بود الان هم همونجوریه یکی از بچه های باحال سایت یه مقدار کمکم کرد اما درست نشد

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
952
کار هایی که انجام دادید شرح بدید تا کمکتون کنیم.

همچنین یه عکس واضح ارسال کنید که شماره قطعات مشخص باشه

میثمی

کاربر
2012-03-25
2
1
سلام دوست من آیا تستر رو درست کردی اگر دست نکردی می تونم کمک کنم.

سلام و وقت بخیر. دوستان من تستر t7خریدم ولی متاسفانه بدلیل تست کردن خازی که تخلیه نکرده بودم تستر دیگه روشن نمیشه حالا اگه کسی راه حلی داره واسه تعمیر ممنون میشم راهنماییم کنه. میکرو احتمال زیاد آسیب دیده و باید پروگرام بشه atmega328p هم هست. کسی اگه برنامه رو داره ممنون میشم به اشتراک بزاره

Mahdi258258

کاربر vip
vip
کاربر
2010-10-08
181
2,223
اراک...
آخرین ویرایش:

Linox2018

کاربر
2019-05-26
9
7
33
سلام و عرض ادب بنده یه تستر t7 خریداری کردم ولی متاسفانه بعد از چند بار تست الان هر قطعه ای میذارم واسه تست و دکمه تست رو میزنم فقط تصویر تست دیود زنر رو نشون میده میدونید مشگل از چیه که ابنطوری شده؟ کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم درضمن بنده مبتدی هستم این دستگاه رو خریدم واسه تست راحتر و تشخیص خرابی قطعات که چند ساعت بیشتر سالم نبود

Linox2018

کاربر
2019-05-26
9
7
33
ای سیش هم amtel mega328pهستش لطف کنید یکی از دوستان متخصص به بنده کمک کنه تا بتونم تعمیرش کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا