آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل چراغ اینترنت مودم tp-link 8968 v3

mehran_deadl

کاربر vip
کاربر
2012-10-10
277
253
NEY CITY
زحمت میکشید فایل اصلی دستگاه به همراه مک روی دستگاه رو ارسال کنید
ظاهرا این مدل مک کد گذاری شده.با مک فایلی که به دستگاه تزریق کردید هم باید بتونید به نت متصل بشید.سعی کنید مدتی صبر کنید تا مک دستگاه روی خط ست بشه

استاد ملاحظه فرمودید؟موردی از قلم نیفتاده؟؟

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
952
دوستان راهکار دیگه ای به ذهنشون نمیرسه؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
یه کار دیگه هم امتحان کنید مودم رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید و با برنامه ی putty در حالت hhs یا تلنت ، ای پی رو بنویسید و یوزر و پسورد رو بزنید و به مودم متصل بشید و با دستور مک ببینید مک چنده و ایا با مک ی که تو خود پنل مودم دیدید مشابهه یا نه
اگه مثل هم بود ببینید امکان مک کلون داره یا نه اطلاعات بیشتر رو تو نت سرچ کنید

mehran_deadl

کاربر vip
کاربر
2012-10-10
277
253
NEY CITY
یه کار دیگه هم امتحان کنید مودم رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید و با برنامه ی putty در حالت hhs یا تلنت ، ای پی رو بنویسید و یوزر و پسورد رو بزنید و به مودم متصل بشید و با دستور مک ببینید مک چنده و ایا با مک ی که تو خود پنل مودم دیدید مشابهه یا نه
اگه مثل هم بود ببینید امکان مک کلون داره یا نه اطلاعات بیشتر رو تو نت سرچ کنید

از صرف وقتتون بینهایت سپاسگذارم
داخل تنظیمات گزینه mac clone وجود داره.دستور putty برای بدست آوردن mac و بلد نیستم امکانش هست راهنمایی کنید؟
Capture.PNG

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
952
داخل تنظیمات گزینه mac clone وجود داره.دستور putty برای بدست آوردن mac و بلد نیستم امکانش هست راهنمایی کنید؟
والا بسته به مودم فرق داره حفظ نیستم. ولی با پوتی (putty) وارد که شدید help رو تایپ کنید لیست دستورات میاد یا داخل انجن سرچ کنید تو نت هم با عکس هست
البته اگه مک کلون داره به جای مک پشت تو قسمت کلون وارد کنید احتمالا مخابرات قبول کنه
نتیجه رو هم حتما بنویسید
آخرین ویرایش:

SamaNInc

کاربر
2020-03-23
183
134
27
دقیقا مشکل ایشون رو بنده روی مودم ایسوس مدل n14 دارم
چراغ ای دی اس ال ثابت اما اینترنت خاموش
کسی میتونه کمکم کنه

mehran_deadl

کاربر vip
کاربر
2012-10-10
277
253
NEY CITY
والا بسته به مودم فرق داره حفظ نیستم. ولی با پوتی (putty) وارد که شدید help رو تایپ کنید لیست دستورات میاد یا داخل انجن سرچ کنید تو نت هم با عکس هست
البته اگه مک کلون داره به جای مک پشت تو قسمت کلون وارد کنید احتمالا مخابرات قبول کنه
نتیجه رو هم حتما بنویسید
با تایپ دستور macaddr آدرس مک نمایش داده میشه و با مودم سالم خودم تست کردم جوابه ولی با یک مشکل دیگه روبرو شدیم!
این دستور روی مودم مد نظر جواب نمیده و حتی با تایپ دستور help در لیست دستورات هم نیست؟!
تو صفحه کانفیگ مودم هم اتصال خط adsl به درستی تشخیص داده میشه ولی ip 0.0.0.0 هست و خطای یوزرنیم و پسورد داریم!!!!
mac clone و هم طبق دستورتون مثل برچسب دستگاه زدم ولی اونم متاسفانه جواب نداد ضمنا بعد از اینکار مودم و ریستارت هم کردم

آخرین ویرایش:

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
952
راه دیگه ای به ذهنم نمی رسه متاسفانه
موفق باشید

بالا