آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: مناسب ترین ومقرون به صرفه دستگاه اینوتور جوشکاری کدام است؟

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,406
پارس
درود بر شما

من این مدل رو دارم ، البته خیلی ارزونتر گرفتم و الان قیمتش دو برابر شده ...

ماسفت هست و دویست آمپر واقعی داره ، جوش خیلی تمیزی میده و زمانیکه من میخواستم بخرم در محدوده قیمتی مد نظرم بهترین گزینه بود .

https://abzarreza.com/product/اینورتر-جوشکاری-آیرون-مکس-200-آمپر/

با سپاس

درود ...
آره این مدل دو برده وچهار خازن هست وخیلی آمپرش خوبه..قیمتش 5 تومنه

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان
سلام ودرود همکاران گرامی
امیدوارم این سوال اینجا به نتیجه برسه لااقل:yes:
سوال: بنظر دوستان یه اینورتور جوشکاری ساده در مصارف خانگی ومفازه صوتی تصویری چی رو پیشنهاد میدید؟
اولا:خیلی ارزان قیمت ومناسب باشه.زیر 1.5 میلیون
دوم:برد حتی المقدور اس ام دی نباشه وودیپ باشه و قابل تعمیر آسان.
سوم: امکانات قطع چسبندگی سیم جوش و حدالقل امنیتی داشته باشه.
تعداد IGBT های اون مناسب جریان خروجی لااقل 160 آمپر و مشکلات کمبود آمپر برای سیم جوش 3 رو لااقل نداشته باشه.

برای تعمیر زیاد برام میاد از نمونه های صبا گرفته تا چینی های مختلف و آرورا و...ولی همه گرون اند وصعنتی ..من برای کار سبک لازم دارم
مدلهای denoTB-200 تا 400 قیمت مناسبه وزیر یک میلیون ونیم هست ولی از نوع بردشون بیخبرم و چینش قطعات واسیلاتورش...
آیا EDON مدل TB-400 رو تایید میکنید؟عکسی از برد اون کسی داره؟
خلاصه در این زمینه راهنمایی بفرمایید...
سپاس فراوان

درود
مدل های TB مارک ادون از بی کیفیت ترین تولیدات این شرکته که دوتا IGBT دارن و ترانس قدرت هم خیلی کوچیکه بنظرم پول به tb دادن اشتباهه
سپاس

mohamedreza

کاربر
2007-08-15
232
685
درود
مدل های TB مارک ادون از بی کیفیت ترین تولیدات این شرکته که دوتا IGBT دارن و ترانس قدرت هم خیلی کوچیکه بنظرم پول به tb دادن اشتباهه
سپاس
سلام
تعداد کم آی جی بی تی هزینه تعمیراتشو میاره پایین و این میتونه مزیت هم باشه البته فقط برای استفاده خانگی و برای استفاده صنعتی و نیمه صنعتی توصیه نمیشه

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
992
زاهدان
سلام
تعداد کم آی جی بی تی هزینه تعمیراتشو میاره پایین و این میتونه مزیت هم باشه البته فقط برای استفاده خانگی و برای استفاده صنعتی و نیمه صنعتی توصیه نمیشه

درود
خب بجای مدل TB میتونی مدل LV مارک ادون بگیری که اونم ۲ تا igbt داره ولی مدارش pcbخیلی بهتره ترانس هم بزرگتره تازه مدار سافت استارت هم داره که می‌تونه در برابر نوسان برق محافظت کنه
سپاس

abbas136824

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-09-03
642
5,522
سلام ادون 250دارم واسه مصرف خانگی گرفتم سیم جوش 3باید ولوم رو آخر کنی حجمش هم خیلی کوچیکه کار راه اندازه به نظرم فقط واسه کارهای خانگی خوبه

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,406
پارس
درود
خب بجای مدل TB میتونی مدل LV مارک ادون بگیری که اونم ۲ تا igbt داره ولی مدارش pcbخیلی بهتره ترانس هم بزرگتره تازه مدار سافت استارت هم داره که می‌تونه در برابر نوسان برق محافظت کنه
سپاس
درود...
بله به این فکر بودم.یکم گرون تره ولی انگار بهتره چون اطلاعی از بردش نداشتم صبر کردم فعلا

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,406
پارس
سپاس فراوان از همه همکاران از تجربیاتشون
خیلی مفید بودند

بالا