آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سیم لحیم جایگزین آساهی

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام

با توجه به اینکه سیم لحیم آساهی اصل توی بازار به سختی گیر میاد و اکثرا فیک هستن اگر جایگزین مناسبی هست لطفا معرفی کنید.
توی یکی از سایت ها سیم لحیم سینسولد (sinsold) به عنوان سیم لحیم با کیفیت و حتی کیفیت بالاتر از آساهی معرفی شده اگر تجربه استفاده از این محصول رو هم داشتید لطفا اعلام کنید.

با تشکر

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,877
9,756
خراسان بزرگ!
درود
سیم لحیمی بنام بهینکس در بازار مشهد هست که ساخت کارخانه ای اطراف مشهد است و مدعی است مواد را از مالزی میاورد و کیفیت محصول خوبست و....

بنده تست نکردم اما شاید گزینه خوبی باشد.

ضمنا مارک electroloy سنگاپور هم خوبست و چندسالی است استفاده میکنم.
اساهی سالهاست مشکوک است در ایران...
بدرود

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,800
10,404
سلام
به علت تقلبی بودن آساهی چند سالیه قلع آریا استفاده می کنم کیفیتش عالیه .روغن لحیم خوب مثل mechanic uv223 یا kingbo rma218 هم در کنارش استفاده کنید کیفیت لحیم کاری را خیلی عالی می کنه

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.دوستان و همکاران گرامی اسم سیم لحیم های خوب رو بردن اما کسی به سیم لحیم با کیفیت ایرانی ژرف اشاره ای نکرد. اگر شرکت ژرف بیاد قطر های کم تر رو تولید کنه خیلی ها به سمتش میان مخصوصا تعمیر کاران موبایل و لپ تاپ

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
درود بر دوستان ///من چند سال پیش حدود 2کیلو گرم قلع مارک مکانیک ساخت المان خریدم و تا یکی دو ماه پیش داشتم و استفاده میکردم وقتی که تموم شد یک توپ اساهی خریدم با توجه به اینکه یکی دو تا از همکارا توصیه کرده بودن خریدم ولی خیلی افتضاح بود طوری که وقتی لحیم کاری میکردم مثل اینکه یک نفر مبتدی و تازه کار لحیم کاری کرده و....بعد متوجه تقلبی بودن اون شدم و قلع اساهی اصلی پیدا کردم عالی بود ولی هیچ قلعی مثل مکانیک المان نیست البته مکانیک چین هم به وفور پیدا میشه ولی جنس المانی یه چیز دیگس بخصوص برای ایسی های smdچهار طرفه فقط مکانیک المان خوب بود الان اساهی اصلی هم خریدم ولی باید حتما برای ایسی های چهار طرفه فلکس استفاده کنم وگرنه کیفیت مطلوب پیدا نمیکنه /////دوستی هم فرمودند ژرف که من خیلی سال هست دیگه به چشمم نخورده ولی قبلا سیم لحیم خوبی بود ولی 0.8 نداشت و همشون 1میلی بودن

xXIMANXx

کاربر vip
کاربر
2019-01-15
16
15
23
درود ، سیم لحیم SKY7 رو پیشنهاد میکنیم ، دارای فلاکس داخلی هم هست ! photo_2022-01-09_16-12-56.jpgphoto_2022-01-09_16-12-57.jpg

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
من ژاپنی و امریکایی استفاده میکنم عالی هستند

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا