آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سیم لحیم جایگزین آساهی

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
475
950
سیم لحیمی بنام بهینکس در بازار مشهد هست که ساخت کارخانه ای اطراف مشهد است و مدعی است مواد را از مالزی میاورد و کیفیت محصول خوبست و....
بهینکس هم خوبه کیفیت نسبتا مناسبی داره ولی دود خیلی خیلی زیادی داره که کار باهاش رو اذیت کننده میکنه

آخرین ویرایش:

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
با سلام به تمام همکاران عزیز
اگر بخواهم به طورکلی دسته بندی قلع های خوب رو معرفی کنم به دلیل نایاب بودن ودسرسی کم بعضی از همکاران به قلع های غربی وژاپنی نمونه های شرق اسیایی وایرانی به ترتیب کیفیت براتون اعلام می کنم
رتبه 1 اسکای سون که واقعا عالی
رتبه 2 اساهی اصل مالزی
رتبه 3اساهی باکیفیت تولید چین (البته نمونه ای دیگرهم هست که ان اساهی تقلبی است ولی نمونه اساهی چینی خوب که تحت لیسانس خوداساهی تولید میشود هم تست کرده ام وخوب جواب داده است)
رتبه 4 بهینیکس ایرانی (هم اکنون خودم از ان استفاده می کنم)
رتبه 5 کسرای ایرانی
قلع های ذکر شده را خود بنده استفاده کرده وراضی بوده ام وهمچنین با تحقیق از فروشندگان معتبر البته من نمونه اریا را استفاده نکردم پس ذکر نکردم همچنین ژرف هم قلع با کیفیتی است ولی دسایز 1 به بالا تولید می شود که برای ما تعمیر کاران الکترونیک زیاد کار امد نیست درمورد مارک مکانیک هم باید بگم که 99 درصد موجود در بازار ایران چینی است

farzad55

کاربر vip
کاربر
2020-10-02
177
235
اصفهان
درود بر عزیزان.
من یکی دوساله از قلع woller استفاده میکنم بنظرم بهتر از مارک های چینی و آساهی هست.هم کیفیت خوبی داره و هم مقرون بصرفه است.
موفق باشید. index.jpg

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
984
همدان کوی ولیعصر
بهینکس هم خوبه کیفیت نسبتا مناسبی داره ولی دود خیلی خیلی زیادی داره که کار باهاش رو اذیت کننده میکنه

با سلام به همکار عزیز
بنده همانطور که در پست قبل ذکر کردم از قلع بهینیکس استفاده می کنم وجالب است که به هیچ وجه دود ندارد یعنی دوغلیظ وازار دهنده ندارد می توان گفت ذوب شدن ان شبیه اساهی است ودود ان هم خیلی کم

sajjad990

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-06-01
233
388
26
نیشابور

بهینکس خوبه من استفاده کردم. من مصرف قلع ام خیلی بالایه بهینکس زود ذوب میشه و حجم کمی داره بیشتر مغز روغنه. برای کار های ریز عالیه
ژرف خیلی عالیه لحیم مردگی تو کارش نیست برای کار های سنگین با لحیم های بزرگ عالیه مثل استارت دینام و متور های برقی.

بالا