آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: راه اندازی نشدن DVR AHD

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
باسلام خدمت اساتید
یه دی وی ار دارم وقتی پاورشو وصل میکنم یه بوق کوتاه میزنه و بعدش هیچ عملی انجام نمیشه و ال ای دی های کنار سی پی یو هم روشن نمیشه دقت کردم انگار تند تند بوق میزنه چونه خیلی سریع بوق میزنه انگار صدای گز گز به گوش میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید ۲۰۲۱۱۱۱۷_۱۸۱۴۵۳.jpg۲۰۲۱۱۱۱۷_۱۸۱۴۴۶.jpg اینم بگم اول فکر کردم مربوط به چیپ فلش و تصویر هست اونا رو هم بیرون کشیدم اما بازهم همون علائم هستش ممنون میشم راهنمایی فرمایید

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
با سلام به همکار عزیز
چر ا عکس واضع از سی پی
یو فلش وای سی تصویر نگذاشته اید علت در اوردن ای سی تصویر چه بوده نباید ان را در می اوردید
شما باید اول با ولتاز گیری چک مسیر وتست سلامت سی پی یو را انجام می دادید به هیچ وجه نباید ای سی تصویر رادر می اوردید

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
یکی بیرون کشیدم که ببینم مربوط به کدوم چیپ هست cpuhi3520 هست ممنون میشم بگید از کجا و کدوم قسمت ها ولتاژ گیری کنم

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
یکی بیرون کشیدم که ببینم مربوط به کدوم چیپ هست cpuhi3520 هست ممنون میشم بگید از کجا و کدوم قسمت ها ولتاژ گیری کنم

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
یه صدای از بازرش میاد که تند تند بوق میزنه ولی صداش ضعیفه

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر

با عرض سلام به همکار عزیز
ای سی تصویر را به سر جای خود برگردانید وسعی کنید پایه های ان را درست لحیم کنید بعد از اطمینان از صحت نصب ان شروع به گرفتن این ولتاژها کنید البته اگر ای سی فلش را در اورده اید ان را صد درصد به جایش برگردانید چون بدونه ان اصلا سیستم بوت نمی شود ولتاژ ها سر سوکت هارد 5 و12 ولت سرسلف ها 1.5 1.8 3.3 و5 ولت چک بفرمایید

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,956
باسلام خدمت اساتید
یه دی وی ار دارم وقتی پاورشو وصل میکنم یه بوق کوتاه میزنه و بعدش هیچ عملی انجام نمیشه و ال ای دی های کنار سی پی یو هم روشن نمیشه دقت کردم انگار تند تند بوق میزنه چونه خیلی سریع بوق میزنه انگار صدای گز گز به گوش میرسه ممنون میشم راهنمایی کنید مشاهده فایل‌پیوست 180814مشاهده فایل‌پیوست 180813 اینم بگم اول فکر کردم مربوط به چیپ فلش و تصویر هست اونا رو هم بیرون کشیدم اما بازهم همون علائم هستش ممنون میشم راهنمایی فرمایید

دوست گرامی خیلی به برد حرارت ندادید ؟؟ ای سی هم که لحیم کنید فکر کنم دیگر برد کاملا ذغال شود

پیوست‌ها

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
دفعه اول همه اینا که فرومودید آی سی فلش و چیپ تصویر نصب بود ولی بازم همون مشکل داشت برداشتم که شاید مشکل یکی از اینا باشن ولی نبود دوباره همین خطا رو میده انگار کار به راه اندازیcpuنمیرسه و ریست میشه پشت سر هم ولتاژ هم همشون و داریم تو برد

بالا