آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل هشبرد f1 و بررسی مشکل سنسور گرمای هشبرد

egotist_amin

کاربر
2020-03-01
1
0
گرگان
با سلام به همگی
2 تا هشبرد f1 دارم که رفتار عجیبی دارن. یکیشون به طور کلی توسط دستگاه شناسایی نمیشه و وقتی دستگاه بالا میاد 3 هشبرد رو نشون میده ولی همین هشبرد گاهی نرمال و بدون مشکل بالا میاد و توی منو هم نه مشکل چیپ دیده میشه ( با یوزر yongyi) و نه هیج مشکل گرمایی یا غیره . یکی دو روز کار میکنه و یهو مجددا کلا از دور خارج میشه
هشبرد دیگه اونم کمی عجیبه .... البته اینیکی شناسایی میشه و توی لوگ دستگاه که نگاه میکنم خطای سنسور گرما رو نشون میده و نهایتا هشبرد رو تایید نمیکنه و دستگاه با هشبرد کمتر فعال میشه ولی باز همین هشبرد بدون مشکل بالا میاد و چند روزی عادی و بدون هیچ مشکلی کار میکنه و هیچ خطای چیپ یا مشکلی هم نداره ....
کسی میدونه مشکله این هشبردها چیه ؟ با توجه به اینکه هر هشبردی واسه تعمیر دادم درست نشده و هر هشبردی خراب میشه میذارم کنار ، آیا اینا رو میشه کاری کرد یا اینا رو هم باید جزو
خرابی ها و زیان ها کنار بذارم؟؟؟

pok

کاربر vip
کاربر
2012-12-08
2
2
با سلام خدمت شما دوست عزیز هشبرد های شما مشکل لحیم سردی دارن و قابل حل هست مشکلشون یه احتمال زیاد

hani1234

کاربر
2013-05-28
9
5
برای لحیم سردی حتمی باید هدسینگ دو طرف برداشته بشه که بشه درست گرمش کرد در غیر این صورت نمیشه معمولا نظر من درسته اساتید محترم

بالا