آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پاور گرین 335a pro دارم که استارت لحظه ای میخوره

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,041
2,861
32
تقریبا تمام ترانزیستورها رو چک کردم مشکلی نداشتند به ترانس بزرگ شک کردم، از برد بیرون آوردم و تست کردم . سمت ورودی پایه ها بهم وصل بودن. سمت خروجی همه پایه ها بهم راه میدادن این طبیعیه؟
بله ترانس سالمه ....اگه بهم راه ندن قطی هست و مشکل داره

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
سلام خدمت اساتید محترم ، پاور گرین 335a pro دارم که وقتی تستر رو وصل میکنم و برق میدم، یه لحظه چراغ تستر روشن میشه و خاموش.
البته ولتاژ ۵ رو برای سیم بنفش و سبز دارم، ممنون میشم اگه کسی تجربه این مورد رو داره بگه، بازم ممنون

درود دوست عزیز

اینسری پاورها سر این مشکل چندماه وقتمو گرفت

مشکل توی [hide]مدار ۳.۳ ولت هست
زیر برد سمت خروجی یک ترانزیستور smd هست[/hide] که باید تعویض بشه

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام اگه از سلامت قطعات مطمئن هستید بهتره رو برد ایستاده بین دوتا هیت سینک اول و دوم زوم کنید به احتمال قوی راهنداز و کنترلر PFC هستش روش یه ایسی کنترلر هستش
یا ایسی WT751002 اونو هم چک یا تعویض کنید فکر کنم پین 3 این ایسی پروتکت رو انجام میده و میتونید پایه پروتکت و زمین رو به هم اتصال بدید و روشن کنید واسه یه لحظه ببنید روشن میشه یا نه
اینم شماتیک ایسی و دوتا شماتیک برای کنترلر PFC

پیوست‌ها

pcpersia

کاربر
2009-12-01
26
19
حتما انجام میدم ، واقعا ممنون از اینکه وقت گذاشتید . چک میکنم و خبر میدم لطفتون مستدام

hossein_hb

کاربر
2020-01-25
19
2
سلام خدمت اساتید محترم ، پاور گرین 335a pro دارم که وقتی تستر رو وصل میکنم و برق میدم، یه لحظه چراغ تستر روشن میشه و خاموش.
البته ولتاژ ۵ رو برای سیم بنفش و سبز دارم، ممنون میشم اگه کسی تجربه این مورد رو داره بگه، بازم ممنون
هیت سینک اول رو حتما به لحاظ قلع مردگی چک کن. یکبار همه فطعاتی ک ب هیت سینک اول متضل هستند رو شارژ کن

prince1368

کاربر vip
کاربر
2014-07-01
12
7
مشهد
درود وقت بخیر یک ترانزیستور smd pnp قسمت خروجی خست Q9 اون رو تعویض کنید احتمال 90 درصد مشکل از اونه 150V 600ma هست مشابهش مدل 2L رو میتونید از بازار تهیه کنید

بالا