آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: هنگ کردن DVR-4ch با شماره ahb700xt8-3520D v1.02

amir_biti

کاربر
2021-11-04
11
2
تهران
با عرض سلام و خسته نباشید .
ممنون میشم راهنمایی کنید
Dvr 4ch با شماره ahb700xt8-3520D v1.02
زمانی که به نرم افزار xmeye باز میکنم دستگاه هنگ میکنه و ریست میشه
البته زمانی که شبکه داخلی باشه مشکلی نیست ولی شبکه غیر داخی ( انلاین ) بخوایم استفاده کنم مشکل داره

amir_biti

کاربر
2021-11-04
11
2
تهران
یعنی تو سایت انجمن تعمیرکاران ایران یک نفر هم نمیدونست مشکل چیه ؟
حداقل اگر فایل فلش (ahb700xt8-3520D v1.02) برام ارسال کنید .

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
با عرض سلام و خسته نباشید .
ممنون میشم راهنمایی کنید
Dvr 4ch با شماره ahb700xt8-3520D v1.02
زمانی که به نرم افزار xmeye باز میکنم دستگاه هنگ میکنه و ریست میشه
البته زمانی که شبکه داخلی باشه مشکلی نیست ولی شبکه غیر داخی ( انلاین ) بخوایم استفاده کنم مشکل داره

با سلام به همکار عزیز
ایا بدونه وصل کردن به شبکه هم اینگونه می شود گفتید با شبکه داخلی و همین نرم افزار مشکل ندارد احتمال اینکه فایل فلش بخواهد کم است وهمچنین اگر فلش کنید انتقال تصویر را از دست می دهید ان هم به خاطر تداخل در سریال وکلود ادرس دی وی ار بهترین کار این است که دستگاه را ابدیت کنید واز ورژن دیگر نرم افزار XMEاستفاده کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir_biti

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
486
877
قم
یعنی تو سایت انجمن تعمیرکاران ایران یک نفر هم نمیدونست مشکل چیه ؟
حداقل اگر فایل فلش (ahb700xt8-3520D v1.02) برام ارسال کنید .

سلام
دوست من تا وقتی نحوه ی درخواستتون به این وضع باشه معلومه هیچ کسی جواب نمی ده ، برادر من حداقل یه عکس از پشت و روی مدار بفرستید که بشود راهنمایی کرد در این انجمن سوالی باشه سالهایت با عکس طرح می کنند و جواب می گیرند حالا شما که به تازگی عضو هم شدید ، پیشنهاد می دم که به جای اینکه اساتید انجمن را زیر سوال ببرید ابتدا قوانین رو بخوانید .

amir_biti

کاربر
2021-11-04
11
2
تهران
سلام
--- ایا بدونه وصل کردن به شبکه هم اینگونه می شود گفتید با شبکه داخلی و همین نرم افزار مشکل ندارد

دستگاه به مودم وصل هست و هیچ مشکلی ندارد تا زمانی که نرم افزار xme باز بشه البته روی چند گوشی دیگر هم امتحان کردم باز هم هنگ کرد

--- اگر فلش کنید انتقال تصویر را از دست می دهید

خیلی ممنون بابت این نکته

---- بهترین کار این است که دستگاه را ابدیت کنید واز ورژن دیگر نرم افزار XMEاستفاده کنید

فایل اپدیت دارید ؟
سعی کردم از نزم افزار های دیگه به جای xmeye استفاده کنم ولی نشد شما پیشنهادی دارید ؟

IMG_6711.JPG

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,955
چرا خواسته های همکارkarimjavy در پست چهار را عمل نکردید؟؟

بردهای چینی dvr مانند دستگاهای دیگر نیستند که کد برد کافی باشد.
کار شما مانند این است که فقط عکس پلاک یک ماشین را گذاشتید و سیلندر ماشین را میخواهید.
************************************************************************************
من با چهار جمله میتوانم مشکل شما را حل کنم .حتی مقاله ای هم در همین مورد در سایت گذاشتم

در همان لحظه که این مشکل را عنوان کردید پست شما را دیدم ولی چون پست اول ناقص بود نتوانستم نظری بدهم

1-عکس کامل از روی برد با کیفیت خوب
2-شماره ای سی تصویر
3 عکس کامل از زیر برد
4 وارد منو میشوید عکس از صفحه اطلاعات یا ورژن که تاریخ ورژن و خود ورژن مشخص باشد
5-عکس از صفحه قسمت شبکه که تنظیمات ان مشخص باشد

این 5 تا مورد را انجام دهید من ان چهار کلمه را خدمتان عرض کنم

آخرین ویرایش:

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,955
1-در قسمت شبکه ان پورت 34567 را به 34500 تغییر دهید و 80 هم 85 کنید .دستگاه ریست میشود بعد تست کنید ببینید مشکل حل شد

2-اگر درست نشد
چرا عکس کامل برد را نزاشتید میترسید خواستگار براش در بیاید نتریسید ما به چشم خوب بهش نگاه میکنیم یک بار حلاله .نرم افزارش خیلی قدیمی هست موس روی قسمت اصلی مانده ورژن مشخص نیست 117 است یا ؟ تا من فایل اپدیت بدهم
عکس کامل برد را بزارید مثل عکس زیر

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

amir_biti

کاربر
2021-11-04
11
2
تهران
با تشکر از دوست عزیز poya22 بابت راهنمایی
پورت را تغییر دادم ولی زمانی که از خارج از شبکه وصل میشم قطع میشه ولی با همون اینترنتی که دوربین ها وصل هست مشکلی نیست .
درمورد عکس ها هم شرمنده نداشتم الان گرفتم
IMG_6813.JPG
IMG_6818.JPG

بالا