آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باد ضعیف در هیتر گرداک 952

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
با سلام یه هیتر گرداک 952،پارسال خریدم که از اول مقداری بادش ضعیف بود نسبت به بقیه هیترهای این مدلی که دیدم.
من چندان استفاده ای از این هیتر ندارم و حالا که بعد از یک ماه روشن اش کردم بادش خیلی ضعیف تر هم شده.دوستان لطفا راهنمایی کنید باید چیکارش کنم؟

hojat88

کاربر vip
کاربر
2013-02-01
125
181
سلام پیچ های زیر پمپ که برای جلوگیری از آسیب در هنگام جابجایی بسته ميشن رو باز کردید؟ از زیر دستگاه پیچ شدن به پمپ هوا و برای استفاده از دستگاه حتما باید باز بشن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kataag

vahid.azmi

کاربر vip
کاربر
2016-10-03
55
49
با سلام دوست عزیز

دستگاه را باز کنید لوله خروجی پمپ رو در بیارید ببینید بینم اصلا قذرت داره پمپ و اینکه لوله که وصل میشه به شلنگ دسته جایی نشتی نکرده باشه . از این هم بگذریم مسیر فن پمپ رو بررسی کن از ترایاک یا مقاومتها ..... احتمال زیاد مسیر شلنگت مشکل داره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kataag

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
سلام پیچ های زیر پمپ که برای جلوگیری از آسیب در هنگام جابجایی بسته ميشن رو باز کردید؟ از زیر دستگاه پیچ شدن به پمپ هوا و برای استفاده از دستگاه حتما باید باز بشن
سلام ممنون از شما،بله پیچ ها را همون اول باز کردم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hojat88

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
974
با سلام دوست عزیز

دستگاه را باز کنید لوله خروجی پمپ رو در بیارید ببینید بینم اصلا قذرت داره پمپ و اینکه لوله که وصل میشه به شلنگ دسته جایی نشتی نکرده باشه . از این هم بگذریم مسیر فن پمپ رو بررسی کن از ترایاک یا مقاومتها ..... احتمال زیاد مسیر شلنگت مشکل داره

با سلام ممنون از شما، باز میکنم و خبر میدم.

بالا