آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: بوت نشدن dvr مدل cortech

amirgoogle

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-12-17
317
338
Fars.Iran
یه تاپیک هست واسه DVR و ریسیت پسوورد چک کنید ببینید کسی اونجا فایلش رو نداره؟

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
ان دیود را بردارید به جای ان یک سیم لحیم کنید تست کنید ببینید درست میشود در این مدل اگر ای سی تصویر کار نکند بوت کامل انجام نمیشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rezvanjo

mahmood13a65

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
223
152
37
خوی
اختلاف ولتاش D14 پشت برد را بگیرید اگر بیشتر از 0.6 ولت بود تعویض کنید باید ولتاژ پایه ۴ ای سی U22 حدود ۱.۸ ولت یا ۱.۲ ولت باشد دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم همان ۱.۸ ولت باشد روی ای سی هم نوشته اگر کمتر باشد روی لوگو میماند

خدمت استاد عزیز عرض کنم.اختلاف ولتاژ بین دو پایه دیود ۰.۸ بود و ولتاژ پایه ۴ ایسی رگولاتور ۰.۷ بود که باید ۱.۸ باشه.که طبق گفته شما با سیم لاکی دوطرف دیود رو بهم زدم و ولتاژ پایه ۴ اوکی شد.
الان سیم رو برداشتم ، ولتاژ پایه ۴ درست شده.دیگه لازم تیست که دوپایه دیود بهم وصل باشن.یا اگه اتصال باشه مشکلی پیش میاد؟

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
خدمت استاد عزیز عرض کنم.اختلاف ولتاژ بین دو پایه دیود ۰.۸ بود و ولتاژ پایه ۴ ایسی رگولاتور ۰.۷ بود که باید ۱.۸ باشه.که طبق گفته شما با سیم لاکی دوطرف دیود رو بهم زدم و ولتاژ پایه ۴ اوکی شد.
الان سیم رو برداشتم ، ولتاژ پایه ۴ درست شده.دیگه لازم تیست که دوپایه دیود بهم وصل باشن.یا اگه اتصال باشه مشکلی پیش میاد؟
درست شد دستگاه؟ اگر دیود بزارید بهتر است بدونه دیود کمی ای سی U22 بیشتر گرم میشود .ان دیود بخاطر این است که تلفات بین دیود و ای سی رگولاتور تقسیم شود

mahmood13a65

کاربر vip
کاربر
2020-10-07
223
152
37
خوی
درست شد دستگاه؟ اگر دیود بزارید بهتر است بدونه دیود کمی ای سی U22 بیشتر گرم میشود .ان دیود بخاطر این است که تلفات بین دیود و ای سی رگولاتور تقسیم شود

آره درست شد.ممنون بابت راهنماییتون.لطف کردین.

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
48
26
اختلاف ولتاش D14 پشت برد را بگیرید اگر بیشتر از 0.6 ولت بود تعویض کنید باید ولتاژ پایه ۴ ای سی U22 حدود ۱.۸ ولت یا ۱.۲ ولت باشد دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم همان ۱.۸ ولت باشد روی ای سی هم نوشته اگر کمتر باشد روی لوگو میماند

با سلام و عرض ادب
یه دستگاه دقیقا همین مدل و با همین مشکل برام آورده بودن و با انجام راهنماییهای جنابعالی درست شد با تشکر ویژه از شما استاد فقط یه مسئله که ظاهرا با توجه به آثار دستکاری قبلا همین مشکل رو داشته دلیل خاصی میتونه داشته باشه که این مشکل پیش میاد برا این مدل ؟

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
ای سی تصویر حدود 1.2 امپر مصرف دارد اختلاف ولتاژ بین دو سر دیود 0.6 ولت است
W=V*I
W=0.6*1.2
W=0.750
0.75 وات روی دیود است و به مرور زمان در اثر گرما خراب میشود

• Like