آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: خاموش شدن جارو شارژی پس از چند ثانیه

ehsan7777

کاربر
2019-12-20
5
0
42
با سلام خدمت دوستان بنده یک جارو شارژی فوما دارم که بعداز چند ثانیه خاموش میشه دوباره که کلید روشن رو میزنم بازم بعداز چند ثانیه خاموش میشه و همین طور ادامه داره بنظر شما اشکال از چیه؟
البته تازه باطری عوض کردم و بجای نیکلی باتری ۶ولت سیلد اسیدی جایگزین کردم بنظرم مشکل از قسمت مدار شارژ باشه ممنون میشم کمک کنید ضمنا آشنایی مختصری در تعمیرات دارم.

ehsan7777

کاربر
2019-12-20
5
0
42
DSC_0002[1].JPG
وقتی دو پایه این قطعه رو که با خودکار مشخص کردم اتصال میدم مشکل رفع میشه و خوب کار میکنه دلیلش چی میتونه باشه

asad2117

کاربر
2023-12-11
1
0
سیرجان
منم دقیقا همین مشکل رو دارم یک جارو شارژی دارم مارک فوما همین اتفاق براش میوفته بعد از چند ثانیه خاموش میشه دوباره روشن میکنم همین روال ادامه داره به نظرتون مشکل چیه

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
منم دقیقا همین مشکل رو دارم یک جارو شارژی دارم مارک فوما همین اتفاق براش میوفته بعد از چند ثانیه خاموش میشه دوباره روشن میکنم همین روال ادامه داره به نظرتون مشکل چیه
وقت بخیر
واسه مشکل دستگاه باید پست جدید ارسال میکردید

مطمئن باشید که باتری مشکل داره یک یا چند سلول از باتری ها خراب شده
میتونید با اندازه گیری ولتاژ تک به تک سلول ها موقع روشن بودن جارو سلول ( یا سلول های ) خراب رو پیدا کنید

علی اریا

کاربر vip
کاربر
2014-09-25
52
34
برای اینکه عیب بتونی تفکیک کنی باتری رو جدا کن 6ولت بهش بده که مطمن بشی از برد هسته یا باتری بعضی مواقع خال زدن پلاتین رله هم میتونه باعث این عیب بشه البته قبلش از سالم بودن ترانزیستورها مطمن بشو

بالا