آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: تک چراغ شدن مودم روترtp link

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
باسلام خدمت دوستان یه مودم روتر tp link داشتم سه چراغ روشن بود خازن تعویض کردم و دوباره فلش زدم ولی الان فقط تک چراغ پاور روشن هست ممنون میشم راهنمایی کنید؟

gasemi.m100

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-02
477
952
درود
یک عکس از برد ارسال کنید
از ولتاژ های مهم (ولتاژ دو سر خازن های اس ام دی اطراف قطعات مهم) ولتاژ گیری کنید
مطمعن بشید که با فایل فلش مطمعن و درست فلش کرده باشید و پایه های ای سی کاملا متصل باشه
این مورد زمانی که اصلا ای سی فلش نباشد هم پیش میاد که میشه نتیجه گرفت که مربوط به برنامه یا اتصالات ای سی فلش باشه

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
باسلام خدمت دوستان یه مودم روتر tp link داشتم سه چراغ روشن بود خازن تعویض کردم و دوباره فلش زدم ولی الان فقط تک چراغ پاور روشن هست ممنون میشم راهنمایی کنید؟

سلام . هم جای ناصحیح تایپک زدید و هم تایپک ناقص و ناصحیح

لطفا مشخصات مودم از مدل تا ورژن رو اعلام کنید تا بتونید به نتیجه مطلوب برسید و البته در زمان کوتاهتر

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
سلام . هم جای ناصحیح تایپک زدید و هم تایپک ناقص و ناصحیح

لطفا مشخصات مودم از مدل تا ورژن رو اعلام کنید تا بتونید به نتیجه مطلوب برسید و البته در زمان کوتاهتر

درود شرمنده کجا باید مطرحش کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

morteza13676

کاربر vip
کاربر
2017-11-13
30
11
درود
یک عکس از برد ارسال کنید
از ولتاژ های مهم (ولتاژ دو سر خازن های اس ام دی اطراف قطعات مهم) ولتاژ گیری کنید
مطمعن بشید که با فایل فلش مطمعن و درست فلش کرده باشید و پایه های ای سی کاملا متصل باشه
این مورد زمانی که اصلا ای سی فلش نباشد هم پیش میاد که میشه نتیجه گرفت که مربوط به برنامه یا اتصالات ای سی فلش باشه

تشکر چک میکنم ممنون

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
درود شرمنده کجا باید مطرحش کنم

حالا دیگه جاش مشکلی نداره .دفعه بعد در انتخاب جا حساس باشید

الان فقط مشخصات مودم رو بزارید .همین

1. تک چراغه هم میتونه از بایوس باشه

2. هم میتونه از آی سی dsl یا همون شبکه باشه ( معمولا در یک نوع از اشکالاتش باعث تک چراغه شدن میشه )
3 . میتونه از آی سی تغذیه باشه

4. نهایتا میتونه از پردازنده باشه

----------------

پس اولین کار خود آی سی بایوس رو تعویض و پروگرام کنید .منتهی با در نظر گرفتن مدل و ورژن مودم

مدل بدین تا فایل مطمئن ارائه بشه

آخرین ویرایش:
بالا