آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تنظیم نبودن آمپر متر منبع آزمایشگاهی sunshine

Mahdi307

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
139
103
گلستان
سلام بر دوستان و همکاران گرامی
منبع تغذیه آزمایشگاهی سان شاین که زیر یک جریان دقیق نشون نمیدن سه تا پتانسیومتر پشت آمپر متر بود که خواستم جریان رو دقیق کنم که نشد و کلا از تنظیم خارج شد و جریان بالای یک آمپر رو هم با خطا نشون میده
دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید ممنون
۲۰۲۱۱۰۰۵_۱۵۵۰۰۹.jpg
۲۰۲۱۱۰۰۵_۱۵۵۰۳۲.jpg
۲۰۲۱۱۰۰۵_۱۵۵۰۳۸.jpg

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
با درود ///دوست گرامی شما دستگاه را به برق وصل کنید [hide]بعد از اون یک مولتی متر دقیق هم نیاز دارید ابتدا دستگاه را روشن کنید بعد از اون یک مصرف کننده مثلا یک لامپ 12 ولت را با امپر متر مولتی متر سری کنید و به منبع تغذیه وصل نمایید بعد از اون هر مقدار جریان که روی مولتی متر هست را روی دستگاه کالیبره کنید و بعد از اون هم ولتاز را با مولتی متر اندازه گیری کرده دقیقا همون عددی که مولتی متر نشون میده را واسه منبع کالیبره کنید //یک نکته دیگه قبل از کالیبره کردن و.لتاژ و امپر تمام خازنهای الکترولیت دستگاه را تعویض کنیدو یک قلع کشی هم واسه پایه هایی که گرم میکنن انجام بدید بعد در اخر اقدام به کالیبره کردن کنید [/hide]موفق باشید

Mahdi307

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
139
103
گلستان
با درود ///دوست گرامی شما دستگاه را به برق وصل کنید hidden content may not be quotedموفق باشید

با سلام و خسته نباشید ممنون از پاسخ شما
طبق فرمایشات شما با مولتی متر و یک چراغ ۱۲ ولتی جریان رو در یه نقطه تنظیم کردم مثبت در ۸۰۰ میل ولی با کم و زیاد کردن ولتاژ جریان همخوانی نداره فقط در همون نقطه که تنظیم کرده بودم درست نشون میده لطفا راهنمایی بفرمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
چند تا عکس واضح و کامل از همه قسمتهای دستگاه بزارید //در ضمن ممکنه ولوم ها هم مورد پیدا کرده باشن وگرنه با این روش که واستون گفتم اگر کالیبره شود دیگه نباید مشکل داشته باشه ....شما ولوم ها را با اسپری چرب شستشو دهید اگر مشکل باز هم حل نشد چند تا عکس واضح از بردهای داخل دستگاه بزارید /طوری عکس بگیرید که هم قطعات و هم نامبر پارت برد ها مشخص باشه از دو طرف برد ها هم عکس بزارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mahdi307

Mahdi307

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
139
103
گلستان
چند تا عکس واضح و کامل از همه قسمتهای دستگاه بزارید //در ضمن ممکنه ولوم ها هم مورد پیدا کرده باشن وگرنه با این روش که واستون گفتم اگر کالیبره شود دیگه نباید مشکل داشته باشه ....شما ولوم ها را با اسپری چرب شستشو دهید اگر مشکل باز هم حل نشد چند تا عکس واضح از بردهای داخل دستگاه بزارید /طوری عکس بگیرید که هم قطعات و هم نامبر پارت برد ها مشخص باشه از دو طرف برد ها هم عکس بزارید

با سلام
شستشو داده شد ولی عیب همچنان باقیست اینم عکسها
۲۰۲۱۱۰۱۸_۱۹۳۷۴۰.jpg
۲۰۲۱۱۰۱۸_۱۹۳۹۴۲.jpg
۲۰۲۱۱۰۱۸_۱۹۴۰۰۰.jpg
۲۰۲۱۱۰۱۸_۱۹۴۱۰۴.jpg
۲۰۲۱۱۰۱۸_۱۹۴۰۵۶.jpg

بالا