آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

قبول نکردن گارانتی گوشی هونر در صورت داشتن گارانتی

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
24
با سلام خدمت اساتید محترم.بنده به یک مشکل خیلی بزرگ برخوردم خواهشن دوستان در صورت اگاهی بنده رو راهنمای بفرمایید.
بنده چند ماه پیش یه گوشی هونر۸sخریدم با ضمانت از شرکت انفورماتیک گستر که هنوزم گارانتیش تمام نشده.بعد۶ماه این گوشی از زیرال سی دیش ورم کرد یواش یواش این ورم به حدی رسید که پشت گوشی به صورت خمیدگی به وجود امد منتها خود گوشی سالم و از نظر کار هیچ مشکل نداشت تصمیم گرفتم بدم به نمایندگی چون گارانتی داره درستش کنه همین کارم کردم و به نمایندگی تو شهر امل دادم بعد۲۵روز با پیگیری خودم از نماینده امل شماره شرکت همراه گستر در تهران که مال گارانتیش هست گرفتم و زنگ به شرکت زدم .شرکت میگه متاسفانه شما خودتون بر اثر ضربه گوشی به این روز در اوردین و گارانتی قبول نمیکنه این العان یک میلیون و۵۰۰خرج داره وباید پرداخت کنین تا درست کنیم بنده العان موندم چیکار کنم باید به کی دردمونو بگیم تو این بی پولی من باید چه بکنم به کی باید اعتراض کنم تا جوابم بدن در صورت اطلاع داشتن از دوستان ممنون میشم منو راهنمای کنین خواهش میکنم بنده رو اطلاع بدین ببخشید از این که حرفم طولانی شد

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود اگراز زمان خریدت تا الان زیاد گذشته که باید بری داگستری و شکایت کنی از شرکت
اگر اززمان خریدت بیشتر از 6ماه نگذشته یا چندروزی بیشتراز 6ماه گذشته برو اصناف شکایت کن خودشون پیگیری می کنن برات

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,515
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام اگر برای شکایت به صنف مراجعه کنید خودتون رو سر کار گذاشتید به بازرگانی بروید و شکایت کنید اما سوال این جا است که برای چی گفته بر اثر ضربه آیا گوشی شما ضربه خورده و آثار ضربه مشهود است ؟

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
24
سلا‌‌‌‌‌م.گوشی از نظر ال سی دی هیچ مشکل نداره داره کار میکنه باتری گوشی ورم کرده میگن ربطی به باتری نداره ال سی دی خراب شده از زیر ورم کرده من که از کاراشون سر در نیاوردم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,779
iRanTK.iR
سلا‌‌‌‌‌م.گوشی از نظر ال سی دی هیچ مشکل نداره داره کار میکنه باتری گوشی ورم کرده میگن ربطی به باتری نداره ال سی دی خراب شده از زیر ورم کرده من که از کاراشون سر در نیاوردم

درود بر شما

ال سی دی که باد نمیکنه ، اون باتری هست که باد میکنه ، اینو بچه ها هم میدونند .

به نظر من احتمالا در مدت این یک ماهی که شما گوشی رو فرستادید باتری بیشتر باد کرده و ال سی از بین رفته ، یا اینکه چون باتری باد داشته و فشار به ال سی دی میاورده حین باز کردن گوشی ال سی دی شکسته و حالا شرکت گارانتی کننده هم میخواد پول ال سی دی رو بگیره و هم پول باتری و اجرت رو ...

بهترین راه شکایت از شرکت گارانتی کننده به تعزیرات یا بازرگانی هست .

ساده ترین راه هم اگر ال سی دی سالم هست اینه که با هزینه خودتون داخل شهر خودتون گوشی رو بدید به یک تعمیرکار ماهر تا باتریشو تعویض کنه ...

قیمت باتری اصلی این مدل زیر دویست هزار تومان هست ، نهایتا با تعویض از شما دویست و پنجاه هزار تومان بگیرند .

با سپاس

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,670
176,779
iRanTK.iR
جالبه ، قیمت تاچ و ال سی دی و باتری همه جنس اصلی میشه 725 هزار تومان

شرکت گفته یک میلیون و پانصد !

تازه اگر طبق صحبت خودشون هزینه باتری که به گفته خودشون سالم هست هم کم کنید چیزی حدود دویست هزار تومن کمتر میشه ... یعنی دارند یک میلیون تومان اجرت می گیرند .

https://emdadmobile.net/huawei-battery/باتری-اصلی-هواوی-honor-8s/

https://emdadmobile.net/huawei-lcd-and-touch-screen/تاچ-ال-سی-دی-اصلی-هوآوی-huawei-honor-8s/

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
24
سلام و درود به دوستان گلم از اینکه دیر جوابتون دادم ببخشید. واز اینکه احساس همدردی کردین وجواب دادین سپاشگزارم.بخدا منم موندم که چرا اینا این حرف زدن یک ساعت دارم اینارو حالیشون میکنم که ال سی دی هیچ مشکل نداره سالم وداره کار میکنه چجوری که شما میگین خرابه وبر اثر ضربه اینجور شده وچون ضربه زدین از گارانتی خارج میشه.دیگه به هرنحوی میخام قانعشون کنم زیر بار نمیرن بابا جان باتری ورم کرده خودش معلوم هر ادم که از گوشی سر در نمیاره میفهمه باتری ورم کرده حالا اینا میگن نه.منم بهشون گفتم خواهشن نمیخاد گوشیمو درست کنین بفرستین بیاد من خیر از درست کردنش گذشتم تا حالا که خبری از گوشیم نشد

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
24
در ضمن ممنون از ادرس سایت که بهم دادین خیلی بدردم خورد

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,762
خراسان بزرگ!
درود
هر دستگاهی که به هر تعمیرگاه یا نمایندگی می دهید رسید بگیرید و در رسید قید کنند وضعیتکه مثلا روشن
می شود و دیسپلی دارد و... تا اگر خرابتر کردند بتوانید پیگیری کنید
و اینکه معمولا در زمان تست دوربین تعمیرگاه شرایط دستگاه را ضبط کرده و نمیتوانند مدعی شونددوربین خاموش بوده
حال
مراجع شکایت همانطور که دوستان فرمودند
اتحادیه
اصناف
تعزیرات بازرگانی 124
و مهمتر از همه تعزیرات حکومتی قوه قضاییه اند

ابتدا از نماینده درخواست کنید که شرح عیب موجود و براورد هزینه را پیش فاکتور کند و همراه گوشی تحویل بگیرید و شماره سریال قید شود و رسید اولیه را نیز کپی بگیرید

به ترتیب به مراجع فوق مراجعه شود اتحادیه و
بازرگانی و...در هر مرحله متذکر شوید که پیگیری را تا سطوح بالاتر انجام می دهید و شاید هم رونوشتی از شکایت به اتحادیه تقدیم تعزیرات حکومتی کنید.
انشاء الله موفق می شوید.
جاء الحق و زهق الباطل

میثم.ف

کاربر
2019-01-02
63
100
24
سلام ممنون از لطفتون من محل زندگیم تو شهر امل هست نمایندگیش تو تهرانه باید تو تهران ازشون شکایت بکنم یا نه تو شهر خودم به این اتحادیه برم وپیگیری کنم.با سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh
بالا