آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: درست کار نکردن محافظ برق فزوزش FR 250

hamid346

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-02-18
709
894
سلام دوستان.من یک محافظ برق به مدل بالا نو و اکبند از بازار خریدم و حالا به برق که میزنمش بدون اینکه حتی مصرف کننده ای بهش وصل کنم وقتی از حالت 1دقیق تاخیر میره رو چراغ سبز(ولتاژ مجاز) دوباره میره رو چزاغ زرد(زمان تاخیر) باز میاد روی چراغ سبز و به همین صورت.البته اینم بگم گاهی وقتا باز سالمه و ناگفته نمونه تو چندتا منزل دیگه هم تست کردم همین مشکل بود مطمعن شدم از محافظه.مشکل از کجاست دوستان.بنده خودم تعمیرکار پخش های ماشین هستم کمک فنی بکنید متوجه میشم

پیوست‌ها

• 199.1 کیلوبایت بازدیدها: 77

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام دوستان.من یک محافظ برق به مدل بالا نو و اکبند از بازار خریدم و حالا به برق که میزنمش بدون اینکه حتی مصرف کننده ای بهش وصل کنم وقتی از حالت 1دقیق تاخیر میره رو چراغ سبز(ولتاژ مجاز) دوباره میره رو چزاغ زرد(زمان تاخیر) باز میاد روی چراغ سبز و به همین صورت.البته اینم بگم گاهی وقتا باز سالمه و ناگفته نمونه تو چندتا منزل دیگه هم تست کردم همین مشکل بود مطمعن شدم از محافظه.مشکل از کجاست دوستان.بنده خودم تعمیرکار پخش های ماشین هستم کمک فنی بکنید متوجه میشم
سلام
خازن پلی استر (کاهنده ولتاژ *) تست شود. و ولتاژ تغذیه ای سی چند است؟
عکسی از روی برد قرار بده تا بهتر توسط همکاران راهنمای شوی. اگر در صورت امکان نقشه برد را بکشی بهتر میشه راهنمای کرد.
متشکرم

بالا