آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل از کارافتادن آمپر بنزین پراید صبا مدل ۸۹

moein6

کاربر vip
کاربر
2018-11-08
82
108
شمال
بادرود خدمت عزیزان پراید انژکتوری مدل صبا سال ساخت ۱۳۸۹آمپر بنزین فقط از کار افتاده تعمیرکار بررسیش کرده و میگوید کلا باید یک کیلومتر جدید بگیری که قیمتش هم بالاست و میخواستم بپرسم دوستان توبخش خودرو کسی هست لطف کنه که ایرادش چیه و راه حلی داره سنسور روهم تعویض نموده ولی آمپر بنزین مشکل داره بازم آیا باید به خاطر همین مساله یه کیلومتر دیگه باید هزینه کنم با سپاس از لطف شما

moein6

کاربر vip
کاربر
2018-11-08
82
108
شمال
دوستان بخش خودرو ازلطف خودتون ما رو بی نصیب نگذارید متشکرم

2aagh

کاربر vip
کاربر
2019-11-13
86
171
39
ahwaz
بادرود خدمت عزیزان پراید انژکتوری مدل صبا سال ساخت ۱۳۸۹آمپر بنزین فقط از کار افتاده تعمیرکار بررسیش کرده و میگوید کلا باید یک کیلومتر جدید بگیری که قیمتش هم بالاست و میخواستم بپرسم دوستان توبخش خودرو کسی هست لطف کنه که ایرادش چیه و راه حلی داره سنسور روهم تعویض نموده ولی آمپر بنزین مشکل داره بازم آیا باید به خاطر همین مساله یه کیلومتر دیگه باید هزینه کنم با سپاس از لطف شما

با درود، تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مدل آمپر بنزین صبا آنالوگه

moein6

کاربر vip
کاربر
2018-11-08
82
108
شمال
بادرود خدمت اساتید یه مقاومت دیپ که پشت صفحه کیلومتر باچشم قابل رویت هستش موقعی که سوییچ روباز میکنم بسیار داغ میشود تاحدی که یه لحظه هم انگشت رونمیتوان روش نگه داشت وعقربه بنزین بازدن ضربه به داشبورد حرکت میکند ومقدار درست رانشان میدهد ووقتی ماشین خاموش وسپس روشن میشود دوباره عقربه بنزین روی عدد صفر قرار میگیرد ایا به نظر اساتید گرامی موتور عقربه بنزین از کار افتاده یا ایراد جای دیگری هستش سپاسگزارم

smakamy

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-04-11
526
1,244
سلام
بنده این مشگل رادرپراید همین مدل داشتم که عقربه کیلومتر درست کار نمی کرد وبالامیرفت وسرجاش برنمی گشت با خاموش وروشن کردن مکرر سوئیچ صفر میشد که باتعویض موتور عقربه درست شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6
بالا